خانه / عمران / مطالعه و بررسی آزمایش های مربوط به بتن خود متراکمSCC در فاز خمیری و تفسیر نتایج بدست آمده

مطالعه و بررسی آزمایش های مربوط به بتن خود متراکمSCC در فاز خمیری و تفسیر نتایج بدست آمده

دانلود رایگان مطالعه و بررسی آزمایش های مربوط به بتن خود متراکمSCC در فاز خمیری و تفسیر نتایج بدست آمده ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مطالعه و بررسی آزمایش های مربوط به بتن خود متراکمSCC در فاز خمیری و تفسیر نتایج بدست آمده “را از ایران فایل دانلود نمایید.

مطالعه و بررسی آزمایش های مربوط به بتن خود متراکمSCC در فاز خمیری و تفسیر نتایج بدست آمده

مطالعه-و-بررسی-آزمایش-های-مربوط-به-بتن-خود-متراکمscc-در-فاز-خمیری-و-تفسیر-نتایج-بدست-آمده مطالعه و بررسی آزمایش های مربوط به بتن خود متراکم SCC در فاز خمیری و تفسیر نتایج بدست آمده  Fulltext  نویسنده: [ امیرحسین شفیعی ] – دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی عمران – سازه ، دانشگاه یزد خلاصه مقاله: پایداری و دوام بتن از جمله مباحثی هستند که در اجرای هرچه بهتر سازه های بتنی همواره مطرح می شوند. سالهای زیادی است که از بتن به عنوان یکی از مصالح مهم با قابلیت تحمل فشارهای بالا استفاده می شود و همواره تحقیقات جدیدی برای بالا بردن کیفیت این محصول انجاممی گیرد. یکی از این روشهای ارتقاءکیفیت در اجرا، استفاده از بتن خود متراکم است. بتن خودمتراکم که کمتر از سه دهه از عمر آن می گذرد با دارا بودن ویژگی های خاص خود، همچون قابلیت پرکنندگی، کارایی بالا، عدمنیاز به ویبره، قابلیت جریان تحت وزن خود، کاهش هزینه و نیروی انسانی و از همه مهمتر تسریع در عملیات ساخت، امکانات جدیدی را دراختیار قرار داده است. بررسی و شناخت ویژگی های رئولوژی (رفتارشناسی) این بتن درحالت خمیری (بتن خود متراکم تازه) و انجام آزمایشات مناسب ،روی آن به منظور مدلسازی شرایط سخت در اجرا می توانند در بهبود خصوصیات بتن اجرا شده موثر باشند.در این تحقیق سعی بر آن شده است که به بررسی دقیق آزمایش های مربوط به بتن خود متراکم در فاز خمیری پرداخته شود و در پایانمقایسه ای بین نتایج حاصله ارائه گردد. نتایج حاصل نشان می دهد که بتن خود متراکم با قرارگیری در محدوده ای مجاز با معیارهای جهانی همخوانی دارد. کلمات کلیدی: بتن خود متراکم، قابلیت جریان و عبور، کارایی، قابلیت پایداری، قابلیت پرکنندگی

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “مطالعه و بررسی آزمایش های مربوط به بتن خود متراکمSCC در فاز خمیری و تفسیر نتایج بدست آمده  “توسط پورتال  ایران فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: ایران فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *