خانه / عمران / مروری بر آزمون نفوذ مخروط با تاکید ویژه بر نوآوریهای اخیر دستگاهی در حوزه دریا و قطب

مروری بر آزمون نفوذ مخروط با تاکید ویژه بر نوآوریهای اخیر دستگاهی در حوزه دریا و قطب

دانلود رایگان مروری بر آزمون نفوذ مخروط با تاکید ویژه بر نوآوریهای اخیر دستگاهی در حوزه دریا و قطب ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مروری بر آزمون نفوذ مخروط با تاکید ویژه بر نوآوریهای اخیر دستگاهی در حوزه دریا و قطب “را از ایران فایل دانلود نمایید.

مروری بر آزمون نفوذ مخروط با تاکید ویژه بر نوآوریهای اخیر دستگاهی در حوزه دریا و قطب

مروری-بر-آزمون-نفوذ-مخروط-با-تاکید-ویژه-بر-نوآوریهای-اخیر-دستگاهی-در-حوزه-دریا-و-قطب مروری بر آزمون نفوذ مخروط با تاکید ویژه بر نوآوریهای اخیر دستگاهی در حوزه دریا وقطب  Fulltext  نویسند‌گان: [ مریم هدهدی ] – استادیار دانشکده عمران ، دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد[ غیاث الدین یاری ] – دانشجوی کارشناسی ارشد عمران، دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد خلاصه مقاله: در سالهای اخیر، با اصلاح اجزای مختلف نفوذسنج مخروطی و یا ترکیب این دستگاه با دیگر دستگاههای آزمایشات برجا، با تعیین خصوصیات بیشتری از خاک، هزینه و زمان انجام آزمایشهای برجا به حداقل رسیده است. استفاده از این آزمون در ایران بدلیل عدم اطلاع مهندسین ایرانی از کارایی های گسترده انواع جدید دستگاههایCPT گسترش چندانی نیافته است. در این پژوهش، پس از مروری مختصر بر محدودیتهای موجود در تعیین خواص لایههای زیر سطحی در نواحی دریایی و قطبی، تجهیزات نوین دستگاهی بهره مند از قابلیتهای ویژهCPT معرفی شده است. مطالعات نشان می دهد اصلاحات انجام شده و کاربری نوین مدلهای اخیر، موجب ارتقاء توانمندی آنها از جنبه های گوناگون در تعیین خصوصیات ژئوتکنیکی خاک شده است. کلمات کلیدی: نفوذسنج مخروطی، بارسنج، اصطکاک جدار

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “مروری بر آزمون نفوذ مخروط با تاکید ویژه بر نوآوریهای اخیر دستگاهی در حوزه دریا و قطب  “توسط پورتال  ایران فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: ایران فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *