خانه / فنی و مهندسی / متن ترجمه شده مقاله اسیدوز شکمبه ای در غذای پروار: از علل به پیشگیری

متن ترجمه شده مقاله اسیدوز شکمبه ای در غذای پروار: از علل به پیشگیری

دانلود رایگان متن ترجمه شده مقاله اسیدوز شکمبه ای در غذای پروار: از علل به پیشگیری ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ متن ترجمه شده مقاله اسیدوز شکمبه ای در غذای پروار: از علل به پیشگیری “را از ایران فایل دانلود نمایید.

          عنوان ترجمه: Ruminal Acidosis in Feedlot: From Aetiology to Prevention نوع فایل متن انگلیسی: pdf تعداد صفحه: ۱۳   برای دانلود متن انگلیسی اینجا کلیک کنید.   عنوان ترجمه شده فارسی: اسیدوز شکمبه ای در غذای پروار: از علل به پیشگیری نوع فایل ترجمه شده فارسی: word قابل ویرایش ۲۰ صفحه   قسمتی از متن ترجمه شده: چکیده اسیدوز حاد شکمبه ای، وضعیت سوخت و ساز بدن تعریف می شود که توسط pH خون و بی کربنات کاهش یافته ، سبب تولید بیش از حد  D -لاکتاتشکمبه ای می شود. این زمانی ظاهر خواهد شد که حیوانات مقدار بیش از حد کربوهیدرات مصاحبه با فیبر دترجنت خنثی پایین مصرف می کنند. حیوانات هایپوتونی/ضعف شکمبه ای با hydrorumen و یک آبسه پیچیده  parakeratosis-rumeniti معمولی در کبد را به همراه مجموعه ای از تظاهرات سیستمیک مانند اسهال و کم آبی بدن، ورم کبد، عفونت ریه، قلب، و / یا کلیه و لنگ را نشان می دهد؛ همچنین علائم عصبی هم به علت نکروز cerebrocortical و هم اثر مستقیم  D -لاکتاتبر سلول های عصبی ظاهر می شود. در  …

این محصول “متن ترجمه شده مقاله اسیدوز شکمبه ای در غذای پروار: از علل به پیشگیری  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

متن,ترجمه,شده,مقاله ,اسیدوز,شکمبه,ای,در,غذای,پروار:,از,علل,به,پیشگیری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *