خانه / عمران / فایل پاورپوینت برای معرفی سیستم میخکوبی به همراه معرفی پروژه و روشهای بکار رفته جهت پایداری گود
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

فایل پاورپوینت برای معرفی سیستم میخکوبی به همراه معرفی پروژه و روشهای بکار رفته جهت پایداری گود

دانلود رایگان فایل پاورپوینت برای معرفی سیستم میخکوبی به همراه معرفی پروژه و روشهای بکار رفته جهت پایداری گود ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ فایل پاورپوینت برای معرفی سیستم میخکوبی به همراه معرفی پروژه و روشهای بکار رفته جهت پایداری گود “را از ایران فایل دانلود نمایید.

فایل پاورپوینت برای معرفی سیستم میخکوبی به همراه معرفی پروژه و روشهای بکار رفته جهت پایداری گود

فایل-پاورپوینت-برای-معرفی-سیستم-میخکوبی-به-همراه-معرفی-پروژه-و-روشهای-بکار-رفته-جهت-پایداری-گودعبـارت خـاک مسلح بـه تـوده­ای از خاک اطلاق می­گردد که مقاومت برشی آن در اثر ترکیـب با المان­های مقاوم، بهبود یافته است، این المان­ها دارای مقاومت کششی زیاد بوده و باعث اصلاح رفتار مکانیکی توده خاک، بویژه افزایش مقاومت برشی آن می­شود. یکی از روش­های مسلح­سازی خاک، روش میخکوبی خاک می­باشد که در سال­های اخیر به طور روز افزون برای پایدار­سازی گودبرداری­ها در شهرهای بزرگ و کلانشهرها بویژه در محل­های پرتراکم آنها مورد توجه و استفاده قرار می­گیرد.

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “فایل پاورپوینت برای معرفی سیستم میخکوبی به همراه معرفی پروژه و روشهای بکار رفته جهت پایداری گود  “توسط پورتال  ایران فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: ایران فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *