سرخط خبرها
خانه / عمومی و آزاد / فایل صوتی همگام سازی مغز برای جذب عشق ( فایل subliminal message – هیپنوتراپی بی کلام)

فایل صوتی همگام سازی مغز برای جذب عشق ( فایل subliminal message – هیپنوتراپی بی کلام)

دانلود رایگان فایل صوتی همگام سازی مغز برای جذب عشق ( فایل subliminal message – هیپنوتراپی بی کلام) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ فایل صوتی همگام سازی مغز برای جذب عشق ( فایل subliminal message – هیپنوتراپی بی کلام) “را از ایران فایل دانلود نمایید.

فایل های صوتی subliminal message چیست، چگونه عمل می کند و چرا یکی از قدرتمند ترین روش های نفوذ به ناخود آگاه هستش؟ آیا تا به حال شده که رفتار، عادت، طرز فکر یا باور به خصوصی داشته باشید که دوست داشته باشید به راحتی و در کمترین زمان ممکن آن را تغییر دهید؟ این رفتار، باور، طرز فکر و … می تواند هر موردی باشد که از آن لذت نمی برید ولی واقعا دوست دارید که این شرایط و حالت به خصوص را تغییر دهید…   فایل های صوتی subliminal message تقریبا عملکردی مشابه فایل های خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی دارند، اما یک تفاوت عمده بین این دو محصول وجود دارد! فایل های هیپنوتراپی ( خود هیپنوتیزم کلامی) و فایل های subliminal message (فایل های فاقد کلام) هر دو بر ناخودآگاه اثر دارند و با تلقیناتی که به ناخودآگاه دارند باعث ایجاد تغییرات مطلوب و پایدار در فردی که تمرینات هر دوره را دنبال می کند، می شوند، اما هر یک از این فایل ها به شیوه ای کاملا متفاوت به ناخودآگاه نفوذ کرده و تغییرات مطلوب را رقم می زنند… .   در فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم، فردی که تمرین را دنبال می کند …

این محصول “فایل صوتی همگام سازی مغز برای جذب عشق ( فایل subliminal message – هیپنوتراپی بی کلام)  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

فایل صوتی همگام سازی مغز برای جذب عشق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *