خانه / عمران / عملکرد تیر پیوند با جان موجدار ذوزنقه ای در سیستم قاب فولادی با مهاربندی واگرا

عملکرد تیر پیوند با جان موجدار ذوزنقه ای در سیستم قاب فولادی با مهاربندی واگرا

دانلود رایگان عملکرد تیر پیوند با جان موجدار ذوزنقه ای در سیستم قاب فولادی با مهاربندی واگرا ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ عملکرد تیر پیوند با جان موجدار ذوزنقه ای در سیستم قاب فولادی با مهاربندی واگرا “را از ایران فایل دانلود نمایید.

عملکرد تیر پیوند با جان موجدار ذوزنقه ای در سیستم قاب فولادی با مهاربندی واگرا

عملکرد-تیر-پیوند-با-جان-موجدار-ذوزنقه-ای-در-سیستم-قاب-فولادی-با-مهاربندی-واگرا عملکرد تیر پیوند با جان موجدار ذوزنقه ای در سیستم قاب فولادی با مهاربندی واگرا  Fulltext  نویسند‌گان: [ یوسف رستمی ] – دانشجوی ارشد سازه دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل[ مرتضی نقی پور ] – دانشیار دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل[ غلامرضا عبداله زاده ] – استادیار دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل خلاصه مقاله: قابهای فولادی با مهاربندی واگرا یکی از سیستم های مقاوم در برابر زلزله هستند و عملکرد شکل پذیر این نوع قابها وابسته به تغییرشکل های غیرالاستیک تیر پیوند می باشد. در این مقاله عملکرد تیرهای پیوند خمشی و متوسط با جان موجدار ذوزنقه ای مورد بررسی قرار خواهد گرفت.موجدار کردن جان یک روش اقتصادی برای جلوگیری از کمانش جان و در نتیجه حذف سخت کننده ها می باشد. در این تحقیق با استفاده ازروش اجزا محدود تعداد ۱۲ مدل تیر پیوند با جان موجدار مورد بررسی قرار می گیرد. نتایج تحلیلها نشان می دهد با انتخاب مناسب ضخامت جان و ابعاد موج می توان به ظرفیت دوران غیر الاستیک بالایی دست یافت کلمات کلیدی: تیر پیوند، مهاربندی واگرا، دوران غیر الاستیک، جان موج دار

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “عملکرد تیر پیوند با جان موجدار ذوزنقه ای در سیستم قاب فولادی با مهاربندی واگرا  “توسط پورتال  ایران فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: ایران فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *