خانه / علوم انسانی / علل عدم اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده و بیان علل تعلیق این قانون

علل عدم اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده و بیان علل تعلیق این قانون

دانلود رایگان علل عدم اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده و بیان علل تعلیق این قانون ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ علل عدم اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده و بیان علل تعلیق این قانون “را از ایران فایل دانلود نمایید.

فرمت فایل: word(قابل ویرایش)تعداد صفحات۱۲ -۱ بیان مساله:یکی از مهم ترین مشکلات ساختاری اقتصاد کشور، ضعف نظام مالیاتی است. شرایط این نظام به گونه ای است که کمتر می توان نشانه هایی از یک نظام مالیاتی کارآمد در آن پیدا کرد. چرا که اگر کارآیی را انجام درست کار بدانیم، نظام مالیاتی ایران کار خود را درست انجام نمی دهد. به عبارت دیگر این نظام فاقد شاخص های اثبات کننده انجام درست کار یعنی دقت، سرعت و حداقل هزینه است. در حالیکه در اکثر کشورها یکی از منابع اصلی درآمد دولت مالیات است که تحت عناوین مختلف وصول می شود و درآمد حاصل از مالیات بخش قابل ملاحظه ای از بودجه دولت ها را تشکیل می دهد و در کشورهایی که مالیات از نظام قانونی و مردمی برخوردار است بیش از ۶۰ درصد بودجه عمومی را تشکیل می دهد. در اقتصاد ایران متناسب با رهنمودهای کلی برنامه سوم توسعه، به منظور کاهش اتکای بودجه دولت به درآمد نفت، مقرر ش …

این محصول “علل عدم اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده و بیان علل تعلیق این قانون  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

علل عدم اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده و بیان علل تعلیق این قانون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *