خانه / کارآفرینی ، طرح توجیهی / طرح توجیه فنی ، مالی و اقتصادی تولید نخ متوسط تا ضخیم از ضایعات نساجی

طرح توجیه فنی ، مالی و اقتصادی تولید نخ متوسط تا ضخیم از ضایعات نساجی

دانلود رایگان طرح توجیه فنی ، مالی و اقتصادی تولید نخ متوسط تا ضخیم از ضایعات نساجی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ طرح توجیه فنی ، مالی و اقتصادی تولید نخ متوسط تا ضخیم از ضایعات نساجی “را از ایران فایل دانلود نمایید.

موضوع طرح : تولید نخ متوسط تا ضخیم از الیاف نو و ضایعات نساجی ظرفیت : ١۵٠ تن در سال مجوز های لازم: اعلامیه تاسیس از اداره کل صنایع استان یا معاونت صنایع روستایی سازمان جهاد کشاورزی فرمت:PDF تعداد صفحات:۱۹ میزان اشتغالزایی : هجده نفر در این طرح از فرایند تولید نخ در ماشین ریسندگی اصطکاکی استفاده می شود . از این روشبرای تولید نخ های نمره ١ تا ٢۵ متریک استفاده می گردد و نخ های ضخیم نیز معمولا برای تولیدو بافت پتو و سایر منسوجات ضخیم به کار می رود.برای تولید این نخ ها از الیاف طبیعی و مصنوعی و مخلوط آنها و نیز الیاف مخلوط حاصل ازضایعات نساجی استفاده می گردد. فتیله های حاصل از از ماشین کاردینگ ، ورودی دستگاه راتشکیل می دهند . این فتیله ها ابتدا توسط یک جفت غلطک تغذیه وارد قسمت کاردینگ می گردند.سیلندر کارد که از پوشش سوزنی برخوردار است موجب می گردد که الیاف از یکدیگر جدا شده وبه صورت رشته رشته درآیند .رشته های ایجاد شده توسط نیروی گریز از… …

این محصول “طرح توجیه فنی ، مالی و اقتصادی تولید نخ متوسط تا ضخیم از ضایعات نساجی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

طرح توجیهی,توجیهی,طرح,تولیدنخ,نخ,نساجی,امکان سنجی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *