خانه / عمومی و آزاد / شماره موبایل مدیران کارخانه ها و شرکت های مختلف شهرهای ایران
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

شماره موبایل مدیران کارخانه ها و شرکت های مختلف شهرهای ایران

دانلود رایگان شماره موبایل مدیران کارخانه ها و شرکت های مختلف شهرهای ایران ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ شماره موبایل مدیران کارخانه ها و شرکت های مختلف شهرهای ایران “را از ایران فایل دانلود نمایید.


شماره موبایل مدیران کارخانه ها و شرکت های مختلف شهرهای ایران یکی از بانکهای موبایل مشاغل که تیم ما به صورت تخصصی اقدام به جمع آوری بانک شماره موبایل از سطح سایتهای نیازمندی و روزنامه و مجلات و… کرده است، بانک شماره تلفن همراه مدیران شرکتها میباشد. بانک اطلاعات شرکتها برای کلیه مشاغل ضروری و مهم است. بعلت در اختیار داشتن اطلاعات صنف مورد درخواست مشتری صرفه جویی قابل توجه ای در زمان و انرژی صورت میگیرد و درآمد مسمر ثمری را به ارمغان می آورد. این بانک مشاغل عموما به صورت دستی و تک به تک با وقف زمان بسیار جمع آوری شده اند و این امر بر کیفیت و صحت درستی ب … شماره موبایل مدیران کارخانه ها و شرکت های مختلف شهرهای ایران …

این محصول “شماره موبایل مدیران کارخانه ها و شرکت های مختلف شهرهای ایران  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *