خانه / zepo / سوءظن:قسمت دوم

سوءظن:قسمت دوم[ad_1]

» :: سوءظن:قسمت دوم
http://3sot.zepo.ir/

سوءظن چیست؟

سوءظن به معنای شک و گمان بد نسبت به دیگران است. فرد سوءظنی رفتار و اعمال دیگران را همیشه منفی طلقی کرده و به همه بدبین و بدگمان است.

ریشه و علت سوءظن در چیست؟

سوءظن یک بیماری روانی محسوب می شود . علت های مختلفی برای بروز بیماری سوءظن مطرح شده که از جمله آنها می توان به ضعف ایمان، ضعف نفس، خودخواهی، مشکلات خانوادگی و … اشاره کرد.

راه درمان سوءظن چیست؟

بیماری سوءظن باید هر چه زودتر تشخیص داده شده و درمان شود. اولین قدم در راه درمان، شناخت کامل این بیماری و راه های درمان آن است. برای کسب این شناخت می توانید از منابع مختلف استفاده کنید. یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین راه ها، شنیدن و دیدن سخنان و راهنمایی های متخصصان و روانشناسان برجسته کشور است.

ما به شما سمینار «سوءظن » دکتر مجد را پیشنهاد می کنیم. این محصول یکی از کاملترین و بهترین مجموعه های آموزشی درباره سوءظن  است.

 

آنچه در این سمینار دکتر مجد ارائه شده است :

DVD1 شامل : 

عوامل موثر در سوء ظن: ژنتیک، جغرافیا، جامعه و …، ظن، حسن ظن، سوء ظن، نشانه های افراد سوء ظنی، حسن ظن علامت تمدن، مسیر تشکیل چرخه ی سوء ظن، ناباوری تا چه اندازه طبیعی است؟، سین جیم و پیله کردن، رابطه ی سوء ظن و اضطراب، هرگز برای افراد سوء ظنی قسم نخورید، چه چیز افراد سوء ظنی را قانع می کند؟، چشمان افراد سوء ظنی، صفت بسیار مهم افراد سوء ظنی، بطورعادی بسیار باتربیت ولی …، پشت چهره ی افراد سوء ظنی، اهمیت سکوت در برابر افراد سوء ظنی، علاقمند به دعوا به خصوص در موقعیت های خاص، هیچکس مال هیچکس نیست، احساس بزرگ منشی و ریاست، هذیان و خرافات، رابطه سوء ظن و وسواس، رابطه سوء ظن و اضطراب، دعواهای طولانی نیمه شب ها

DVD2 شامل :

 زندگی اطرافیان افراد سوء ظنی، چرخه ی سوء ظن، فرزندان کدام مادران سوء ظنی می شوند؟، خصوصیات مردم خوش بین، روانکاوی مردم بدبین، آیا بین عشق و سوء ظن رابطه ای وجود دارد؟، رابطه ی سوء ظن با جنسیت و ژنتیک، مردم سوء ظنی به دو چیز حساس اند…، تا کی باید درمان دارویی سوء ظن را ادامه داد؟، ایده آل گرایی؟، با بیمار جذامی می توان زندگی کرد با سوء ظنی خیر، مرز بین مراقبت و سوء ظن، همه آدم ها خوبند مگر اینکه خلافش ثابت شود، نگرانی هایمان را چگونه با همسرانمان مطرح کنیم؟، در مقابل خواسته های افراد سوء ظنی چکونه رفتار کنیم؟، آیا سوء ظن معالجه دارد؟

۱۳۹۵/۰۷/۰۷


سوءظن:قسمت


[ad_2]


این محصول “سوءظن:قسمت دوم “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک دانلود زیر مراجعه کنید
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *