خانه / فنی و مهندسی / سمینار کارشناسی ارشد برق مبدل های چند سطحی و روش های حذف هارمونیک در آن ها
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

سمینار کارشناسی ارشد برق مبدل های چند سطحی و روش های حذف هارمونیک در آن ها

دانلود رایگان سمینار کارشناسی ارشد برق مبدل های چند سطحی و روش های حذف هارمونیک در آن ها ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ سمینار کارشناسی ارشد برق مبدل های چند سطحی و روش های حذف هارمونیک در آن ها “را از ایران فایل دانلود نمایید.


این محصول در قالب پی دی اف و ۹۸ صفحه می باشد. ا ین سمینار جهت ارائه در مقطع کارشناسی ارشد رشته   مهندسی   برق-قدرت   طراحی و تدوین گردیده است . و شامل کلیه مباحث مورد نیاز سمینار ارشد این رشته می باشد.نمونه های مشابه این عنوان با قیمت های بسیار بالایی در اینترنت به فروش می رسد.گروه تخصصی ما این سمینار را با قیمت ناچیزی جهت استفاده دانشجویان عزیز در رابطه با منبع اطلاعاتی در اختیار شما قرار می دهند. حق مالکیت معنوی این اثر مربوط به نگارنده است. و فقط جهت استفاده ازمنابع اطلاعاتی و بالابردن سطح علمی شما در این سایت ارائه گردیده است. چکیده: مبدلهای چند سطحی در سالهای اخیر مورد توجه بسیار زیادی قرار گرفته اند. خصوصا درسیستم های منابع انرژی گسترده مانند سلولهای خورشیدی، باطری های گوناگون، انرژیهای فسیلی، انرژی باد و میکروتوربین ها که مبدلهای چند سطحی می تواند در آنها برای تغذیه بار یا شبکه ac بدون مسایل نامتعادلی ولتاژ به کار رود. مزیت مهم دیگر مبدلهای چندسطحی پایین بودن فرکانس سویچینگ درآنها نسبت به مبدلهای قدیمی تر می باشد که به معنی کاهش در تلفات سویچینگ در این مبدل هاس …

این محصول “سمینار کارشناسی ارشد برق مبدل های چند سطحی و روش های حذف هارمونیک در آن ها  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

سمینار کارشناسی ارشد برق مبدل های چند سطحی و روش های حذف هارمونیک در آن ها,دانلود سمینار ارشد برق گرایش قدرت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *