خانه / برنامه نویسی ، سورس ، پروژه / دسته بندی اشکال هندسی با استفاده از پردازش تصویر پروژه بینایی ماشین

دسته بندی اشکال هندسی با استفاده از پردازش تصویر پروژه بینایی ماشین

دانلود رایگان دسته بندی اشکال هندسی با استفاده از پردازش تصویر پروژه بینایی ماشین 

این محصول با ارزش “ دسته بندی اشکال هندسی با استفاده از پردازش تصویر پروژه بینایی ماشین “را از ایران فایل دانلود نمایید.

دسته بندی اشکال هندسی با استفاده از پردازش تصویر پروژه بینایی ماشین  پردازش تصاویر امروزه بیشتر به موضوع پردازش تصویر دیجیتال گفته می‌شود که شاخه‌ای از دانش رایانه است که با پردازش سیگنال دیجیتال که نماینده تصاویر برداشته شده با دوربین دیجیتال یا پویش شده توسط پویشگر هستند سر و کار دارد. پردازش تصاویر دارای دو شاخه عمدهٔ بهبود تصاویر و بینایی ماشین است. بهبود تصاویر دربرگیرندهٔ روشهایی چون استفاده از فیلتر محوکننده و افزایش تضاد برای بهتر کردن کیفیت دیداری تصاویر و اطمینان از نمایش درست آنها در محیط مقصد (مانند چاپگر یا نمایشگر رایانه)است، در حالی که بینایی ماشین به روشهایی می‌پردازد که به کمک آنها می‌توان معنی و محتوای تصاویر را درک کرد تا از آنها در کارهایی چون رباتیک و محور تصاویر استفاده شود. در معنای خاص آن پردازش تصویر عبارتست از هر نوع پردازش سیگنال که ورودی یک تصویر است مثل عکس یا صحنه‌ای از یک فیلم. خروجی پردازشگر تصویر …

این محصول “دسته بندی اشکال هندسی با استفاده از پردازش تصویر پروژه بینایی ماشین  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *