خانه / علوم انسانی / دانلود گزارش کار آموزی درکارخانه مهر باف یزد
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود گزارش کار آموزی درکارخانه مهر باف یزد

دانلود رایگان دانلود گزارش کار آموزی درکارخانه مهر باف یزد ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود گزارش کار آموزی درکارخانه مهر باف یزد “را از ایران فایل دانلود نمایید.


تاریخچه کلی کارخانه شرکت مهر باف یزد درسال ۱۳۶۸ به مساحت ۲۰۰۰۰ متر مربع در بخش خصوصی افتتاح  ودر سال ۱۳۷۱ موردبهره برداری قرارگرفت ودر ۳۰ کیلومتری  مرکز استان و درشهرک صنعتی شهیدچمران مهریز  قرارگرفته است.   مشخصات کلی وموقعیت کارخانه کارخانه دارای دو سالن بافندگی  می باشد که به صورت سه شیفت  کار می کنند .همچنین  دارای ۲ سالن انبار  ویک قسمت  برای کنترل  کیفیت و یک قسمت  برای تأسیسات ویک قسمت برای تهیه هوای مطبوع  وقسمتی برای سرویس دستگاه  ها درنظر گرفته شده است. از ۲۰۰۰۰ متر مساحت آن ۸۰۰۰ متر آن سالن و ۱۰۰۰ متر آن  ساختمان اداری وبقیه آن محوطه حیاط ودرختکاری  می باشد ودارای چاه آب ودو استخر می باشد. تأسیسات کارخانه دارای دوسالن  که در یکی از آنها دیگ بخار ودستگاه  آهار که دیگ بخار آن حدود ۱۰ …

این محصول “دانلود گزارش کار آموزی درکارخانه مهر باف یزد  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود گزارش کار آموزی درکارخانه مهر باف یزد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *