خانه / فنی و مهندسی / دانلود پروژه داده کاوی مفاهیم و کاربرد (فرمت word وباقابلیت ویرایش)تعداد صفحات ۱۰۱

دانلود پروژه داده کاوی مفاهیم و کاربرد (فرمت word وباقابلیت ویرایش)تعداد صفحات ۱۰۱

دانلود رایگان دانلود پروژه داده کاوی مفاهیم و کاربرد (فرمت word وباقابلیت ویرایش)تعداد صفحات ۱۰۱ ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود پروژه داده کاوی مفاهیم و کاربرد (فرمت word وباقابلیت ویرایش)تعداد صفحات ۱۰۱ “را از ایران فایل دانلود نمایید.

عنوان پایان نامه : داده کاوی، مفاهیم و کاربرد قالب بندی : Word شرح مختصر : امروزه با گسترش سیستم های پایگاهی و حجم بالای داده ها ی ذخیره شده در این سیستم ها ، نیاز به ابزاری است تا بتوان داده های ذخیره شده را پردازش کردواطلاعات حاصل از این پردازش را در اختیار کاربران قرار داد . با استفاده از پرسش های ساده در SQL و ابزارهای گوناگون گزارش گیری معمولی ، می توان اطلاعاتی را در اختیار کاربران قرار داد تا بتوانند به نتیجه گیری در مورد داده ها و روابط منطقی میان آنها بپردازند اما وقتی که حجم داده ها بالا باشد ، کاربران هر چند زبر دست و با تجربه باشند نمی توانند الگوهای مفید را در میان حجم انبوه داده ها تشخیص دهند و یا اگر قادر به این کار هم با شند ، هزینه عملیات از نظر نیروی انسانی و مادی بسیار بالا است . از سوی دیگر کاربران معمولا فرضیه ای را مطرح می کنند و سپس بر اساس گزارشات مشاهده شده به اثبات یا رد فرضیه می پردازند ، در حالی که امروزه نیاز به روشهایی است که اصطلاحا به کشف دانش بپردازند یعنی با کمترین دخالت کاربر و به صورت خودکار الگوها و رابطه های منطقی را بیان نمایند . داده کاوی یکی از …

این محصول “دانلود پروژه داده کاوی مفاهیم و کاربرد (فرمت word وباقابلیت ویرایش)تعداد صفحات ۱۰۱  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود پایان نامه داده کاوی, مفاهیم و کاربرد,داده کاوی, پروژه داده کاوی,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *