خانه / فنی و مهندسی / دانلود پاورپوینت پروژه تنظیم شرایط محیطی شهرستان رامسر (اقلیم معتدل و مرطوب )

دانلود پاورپوینت پروژه تنظیم شرایط محیطی شهرستان رامسر (اقلیم معتدل و مرطوب )

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت پروژه تنظیم شرایط محیطی شهرستان رامسر (اقلیم معتدل و مرطوب ) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود پاورپوینت پروژه تنظیم شرایط محیطی شهرستان رامسر (اقلیم معتدل و مرطوب ) “را از ایران فایل دانلود نمایید.

این فایل حاوی پاورپوینت در زمینه تنظیم شرایط محیطی شهرستان رامسر  می باشد که به صورت فرمت PowerPoint در ۶۴ اسلاید در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.   موقعیت جغرافیایی  شهرستان رامسر شهرستان رامسر غربی ترین شهرستان استان مازندران است که در شمال ایران و جنوب دریای خزر واقع شده است. از شرق به شهرستان تنکابن, از غرب به چابکسر از توابع شهرستان رودسر, از جنوب به قزوین و از شمال به دریای خزر محدود می باشد. کل مساحت آن ۸/۷۲۹ کیلومتر مربع است که شامل دو قسمت کوهستانی وپایکوهی می باشد. طبق اخرین سر شماری جمعیت ان ۶۷۴۶۶ نفر است که ۴۹۶۱۰ نفر در شهر ۱۷۸۵۵ نفر در روستا زندگی میکنند. از سال ۱۳۱۲ تا سال ۱۳۳۱ دگر گونی شگرفی در ان پدید امد تا جایی که به عنوان شهر گردشگری در ایران و دنیا معرفی شد واولین شهر در خاورمیانه بود که حدود ۷۰ سال پیش بعنوان شهر گردشگری تعریف شد قلمداد می شد. اکنون حدود ۷۰۰ نقطه از دنیا به نام رامسر نامگذاری شده است. اب وهوای منطقه معتدل و مرطوب است در کویر آب نیست اما هر خطی بر خاک یادآور خاطره آب است و مهمترین عامل شکل دهنده به فضای زندگی مردم می باش …

این محصول “دانلود پاورپوینت پروژه تنظیم شرایط محیطی شهرستان رامسر (اقلیم معتدل و مرطوب )  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود پاورپوینت , پروژه تنظیم شرایط محیطی , شهرستان رامسر , اقلیم معتدل و مرطوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *