سرخط خبرها
خانه / عمومی و آزاد / دانلود پاورپوینت نگاهی گذرا به جاذبه های گردشگری تهران – ۱۴ اسلاید قابل ویرایش

دانلود پاورپوینت نگاهی گذرا به جاذبه های گردشگری تهران – ۱۴ اسلاید قابل ویرایش

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت نگاهی گذرا به جاذبه های گردشگری تهران – ۱۴ اسلاید قابل ویرایش ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود پاورپوینت نگاهی گذرا به جاذبه های گردشگری تهران – ۱۴ اسلاید قابل ویرایش “را از ایران فایل دانلود نمایید.

        •روستای آبگرم شاید توریستی‌ترین روستای این منطقه باشد که این موقعیت را مدیون چشمه آب گرم لاریجان است. در این روستا حمام‌های آب گرم فراوانی وجود دارد که جمعیت زیادی را در فصل‌های مختلف به سمت خود جلب می‌کند. این روستا شامل یک خیابان اصلی است که در هر دو سمت آن تعداد زیادی مغازه، برای رفع نیازهای گردشگران وجود دارد.از چشمه آبگرم لاریجان در هر دقیقه حدود ۱۰۰۰ لیتر آب خارج می‌شود. درجه حرارت آن بین ۶۵ تا ۷۰ درجه سانتی‌گراد است . •  •  مزه این آب نامطبوع و بوی هیدروژن سولفور دارد و رنگ آن زلال است. این چشمه دارای املاح بیکربنات منیزیم است و برای بیماری‌های پوستی، زخم‌های کهنه، رماتیسم، بیماری‌های مجرای تنفسی و ناراحتی‌های عصبی سودمند است.از بناهای معروف این روستا حمام شاه عباسی مربوط به دوره صفوی است برای دانلود کل پاورپوینت از لینک زیر استفاده کنید: …

این محصول “دانلود پاورپوینت نگاهی گذرا به جاذبه های گردشگری تهران – ۱۴ اسلاید قابل ویرایش  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود پاورپوینت نگاهی گذرا به جاذبه های گردشگری تهران ۱۴ اسلاید قابل ویرایش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *