خانه / علوم پزشکی / دانلود پاورپوینت رژیم غذایی گیاهخواری و معایب و مزایای آن – ۱۵ اسلاید

دانلود پاورپوینت رژیم غذایی گیاهخواری و معایب و مزایای آن – ۱۵ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت رژیم غذایی گیاهخواری و معایب و مزایای آن – ۱۵ اسلاید ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود پاورپوینت رژیم غذایی گیاهخواری و معایب و مزایای آن – ۱۵ اسلاید “را از ایران فایل دانلود نمایید.

          گیاه‌خواران در برنامه غذایی‌شان تنها از منابع گیاهی مانند انواع سبزی‌ها، میوه‌ها، غلات، حبوبات، مغزها و دانه‌های روغنی استفاده می‌کنند. این رژیم اگر به صورت متنوع و کامل استفاده شود، تمامی نیازهای غذایی این گروه را تامین می‌کند. این رژیم نسبت به سایر رژیم‌های غذایی، کلسترول و اسیدچرب اشباع کمتری دارد و کمتر از ۳۰ درصد کالری رژیم از منبع چربی تامین می‌شود که بیشتر آن اسیدهای چرب غیراشباع است. به همین دلیل خطر ابتلا به بیماری‌های قلب و عروق، فشارخون بالا، دیابت و سرطان‌ها در این گروه کمتر از سایرین است. علاوه بر آن، این رژیم حاوی درصد زیادی کربوهیدرات و فیبر است که به سلامت دستگاه گوارش کمک کرده و از سرطان کولون جلوگیری می‌کند و در درمان یبوست موثر است. دیگر اینکه این رژیم از حجم زیاد و کالری کم برخوردار است که به کاهش ابتلا به انواع سرطان‌ها به خصوص سرطان کولون، ریه و سینه منجر می‌شود و احتمال ابتلا به سنگ کیسه صفرا و سکته‌های مغزی کاهش می‌یابد برای دانلود کل پاورپوینت از …

این محصول “دانلود پاورپوینت رژیم غذایی گیاهخواری و معایب و مزایای آن – ۱۵ اسلاید  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود پاورپوینت رژیم غذایی گیاهخواری و معایب و مزایای آن ۱۵ اسلاید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *