خانه / علوم انسانی / دانلود پاورپوینت آشنایی با زندگی و آثار و افکار صادق هدایت – ۲۵ اسلاید

دانلود پاورپوینت آشنایی با زندگی و آثار و افکار صادق هدایت – ۲۵ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت آشنایی با زندگی و آثار و افکار صادق هدایت – ۲۵ اسلاید ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود پاورپوینت آشنایی با زندگی و آثار و افکار صادق هدایت – ۲۵ اسلاید “را از ایران فایل دانلود نمایید.

          بدون شک ، یکی از مهم­ترین و تأثیرگذارترین نویسندگان دوران معاصر ، در زمینه­ی داستان کوتاه و رمان ، صادق هدایت است.    وی با اصول قصّه­پردازی به خوبی آشنا بود و می­دانست «چه بنویسد» و «چگونه بنویسد». با نثر گیرا و محکمش و با اندیشه­های جهل­ستیزانه­اش ، «پیشگام داستان­نویسی مدرن در ایران» لقب گرفت و گشاینده­ی راهی شد که تا به امروز ادامه دارد و خواهد داشت.     درباره­ی این نویسنده­ی نامدار ، بسیار نوشته­اند و کتاب­هایش را با دیدگاه­های گوناگون تحلیل کرده­اند. پژوهش پیش رو ، به دور از هر گونه داوری و اظهار نظر ، به بررسی زندگی ، آثار و افکار صادق هدایت پرداخته .    عنوان «زخم» هم برگرفته از جمله­ی آغازین رمان پرآوازه­ی «بوف کور» است : در زندگی زخم هایی هست که مثل خوره روح را آهسته در انزوا می­خورد و می­تراشد.    این نوشتار بر پایه­ی اطّلاعات کتاب ارجمند «از نی …

این محصول “دانلود پاورپوینت آشنایی با زندگی و آثار و افکار صادق هدایت – ۲۵ اسلاید  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود پاورپوینت آشنایی با زندگی و آثار و افکار صادق هدایت ۲۵ اسلاید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *