خانه / جدیدترین ها / دانلود نمایشنامه دانش آموزی آماده در قالب word با عنوان اعتیاد ۵ ص
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود نمایشنامه دانش آموزی آماده در قالب word با عنوان اعتیاد ۵ ص

[این شعار می‌تواند در قالب سرودی باشد که با روحیه جوانان امروزی بیشتر سازگار است.] هدف، جلب نظر جوانان است. می‌توان رقصی طراحی کرد که به عنوان یک وسیله سرگرمی در خیابان، جوانان را جذب کند. [هر پیشنهادی در این زمینه پذیرفتنی است.] کار جذب‌کردن جوانان را ادامه می‌دهیم. صحنه اول: محوطه دانشگاه: دانشجویان وارد می‌شوند تا در کلاس ساعت ۱۰ شرکت کنند، آنها سلام می‌کنند، همدیگر را درآغوش می‌گیرند، درباره کلاسها پرس و جو می‌کنند، دنبال استاد خود می‌گردند، راجع به تکالیف بحث می‌کنند، از سالنهای انجمن دیدن می‌کنند، … امیدواریم تا الان جمعیت به اندازه کافی جمع شده باشد، تا بتوانیم کارمان را شروع کنیم. راوی: سلام دوستان، از اینکه دانشکده کرایست رو تو هرج ومرج می‌بینین، تعجب نکنین…این هرج و مرج و آشفتگی بی‌دلیل نیست. [بازیگر اول از بین جمعیت ظاهر می شود و فریاد می زند] بازیگر اول: بس کنین این مزخرفاتو، شما مردم کار بهتری تو زندگی ندارین انجام بدین؟ راوی: او برآشفته‌اس، نمی دونه چی میگه و بی‌جهت بحث می‌کنه. بازیگر دوم: همونی که وسط جمعیته، نگاه کنین، مردم اومدن تا اون آشغال رو ببینن. اون، همون…

این محصول “دانلود نمایشنامه دانش آموزی آماده در قالب word با عنوان اعتیاد ۵ ص “توسط پورتال ایران فایل از فروشگاه های مختلف جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *