خانه / علوم انسانی / دانلود مقاله منجی و آخر الزمان در تهاجم فرهنگی صهیونیسم(در عرصه سینما)

دانلود مقاله منجی و آخر الزمان در تهاجم فرهنگی صهیونیسم(در عرصه سینما)

دانلود رایگان دانلود مقاله منجی و آخر الزمان در تهاجم فرهنگی صهیونیسم(در عرصه سینما) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله منجی و آخر الزمان در تهاجم فرهنگی صهیونیسم(در عرصه سینما) “را از ایران فایل دانلود نمایید.

  مشخصات این فایل عنوان: منجی و آخر الزمان در تهاجم فرهنگی صهیونیسم(در عرصه سینما) فرمت فایل: word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۲۳ این مقاله درمورد منجی و آخر الزمان در تهاجم فرهنگی صهیونیسم است. خلاصه آنچه در مقاله منجی و آخر الزمان در تهاجم فرهنگی صهیونیسم می خوانید :.آخرالزمان طبیعی در این گونه، طبیعتِ صبور و مقهور انسان که مورد هجوم انسان قرار گرفته، به دلایل عمده ( از جمله تخریب طبیعت به دست آدمی) بر علیه انسان اعلام جنگ می کند و وقایعی چون زلزله های عجیب و غریب،گردباد، سیل، برخورد شهاب سنگ های عظیم به کرۀ زمین و وقایعی این گونه، پایان عمر دنیا را رقم می زند و یک آخرالزمان یا فاجعۀ طبیعی پدید می آورند. گاهی نیز به دلیل دخالت های نا به جای انسان در پروسه های طبیعی و دست کاری های ژنتیک، هیولاهای نا شناخته ای از دل طبیعت پدیدار می شوند و حیات بشر را به مخاطره می افکنند. فیلم هایی نظیر: «برخورد عمیق»، «آرماگدون» ، «قلۀ دانته»، «دنیای آب»، «گودزیلا» و «پارک ژوراسیک»، هر یک به سهم خود، مصادیقی از آخرال …

این محصول “دانلود مقاله منجی و آخر الزمان در تهاجم فرهنگی صهیونیسم(در عرصه سینما)  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

منجی گرایی در ادیان , تبلیغات سینمایی با مدیریت صهیونیسم ,سو استفاده از باورهای اعتقادی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *