خانه / فنی و مهندسی / دانلود مقاله شبیه سازی سیستم ترکیبی پیل سوختی اکسید جامد و میکروتوربین گاز

دانلود مقاله شبیه سازی سیستم ترکیبی پیل سوختی اکسید جامد و میکروتوربین گاز

دانلود رایگان دانلود مقاله شبیه سازی سیستم ترکیبی پیل سوختی اکسید جامد و میکروتوربین گاز ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله شبیه سازی سیستم ترکیبی پیل سوختی اکسید جامد و میکروتوربین گاز “را از ایران فایل دانلود نمایید.

           در این مطالعه به بررسی ترمودینامیکی سیستم ترکیبی تولید توان پیل سوختی اکسید جامد و میکرو توربین گاز     می­پردازیم . برای شبیه سازی ترمودینامیکی این سیستم ، برنامه ایی نوشته شده تا به عنوان ابزاری توانمند برای     پیش بینی کارکرد و بازده سیستم ترکیبی مورد استفاده قرار گیرد. در این تحقیق، پیل سوختی اکسید جامد با بهبود دهنده داخلی را با سیستم میکروتوربین گازترکیب کرده و سیستمی با بازده بالا و آلودگی کم را معرفی می کنیم. این سیستم قابلیت تولید توان در کلاس ۵ کیلووات وبا بازده %۸۳ را دارد . همچنین نتایج حاصل  از کار این سیستم، در شرایط مختلف را ارائه  می نمائیم.  دما و فشار کاری  پیل در کنار نحوه کارکرد دیگر اجزاء سیستم ، پدیده های بسیار مهمی بر چگونگی تولید توان است. واژه های کلیدی : پیل سوختی اکسید جامد (SOFC)   ، میکروتوربین گاز (MGT) ، سیستم ترکیبی رشد روز افزون استفاده از منابع تجدید ناپذیر فسیلی ، محدودیت این منابع و مشکلات زیست محیطی ناشی از بکارگی …

این محصول “دانلود مقاله شبیه سازی سیستم ترکیبی پیل سوختی اکسید جامد و میکروتوربین گاز  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود مقاله شبیه سازی سیستم ترکیبی پیل سوختی اکسید جامد و میکروتوربین گاز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *