خانه / فنی و مهندسی / دانلود مقاله راهنمایی و توصیه های کاربردی جهت آغاز فعالیت پرورش شترمرغ

دانلود مقاله راهنمایی و توصیه های کاربردی جهت آغاز فعالیت پرورش شترمرغ

دانلود رایگان دانلود مقاله راهنمایی و توصیه های کاربردی جهت آغاز فعالیت پرورش شترمرغ ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله راهنمایی و توصیه های کاربردی جهت آغاز فعالیت پرورش شترمرغ “را از ایران فایل دانلود نمایید.

  مشخصات این فایل عنوان: راهنمایی و توصیه های کاربردی جهت آغاز فعالیت پرورش شترمرغ فرمت فایل: word(قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۱۵ این مقاله در مورد راهنمایی و توصیه های کاربردی جهت آغاز فعالیت پرورش شترمرغ می باشد.   بخشی از تیترها به همراه مختصری از توضیحات هر تیتر از مقاله راهنمایی و توصیه های کاربردی جهت آغاز فعالیت پرورش شترمرغبخش اول- منابع تولید احداث مزرعه شترمرغ برای هر کسی پر ماجراست. برای راه اندازی مزرعه شترمرغ به زمین، نیروی کار، آب، مجوز و نقدینگی نیاز دارید. قبل از آغاز چنین پروژه ای برخی از جنبه های مورد نیاز را مورد بررسی قرار می دهیم. زمین باید بررسی کنید که چگونه از زمینی که در اختیار دارید استفاده کنید. بسته به اینکه چه گزینه هایی را در شروع کار در نظر گرفته اید باید تصمیم بگیرید که چه مقدار زمین برای جفت گیری، نگهداری جوجه ها، پرورش پرنده ها تا سن کشتار و تجهیزات جوجه کشی اختصاص دهید. ممکن است فضاهای دیگری را برای ساختمان های اداری، فروشگاه یا محل استراحت کارگران در نظر بگیرید…..(ادامه دارد ) ب خش دوم – روشهای پرورش گزینه های مختلفی برای پرورش شترمرغ وجو …

این محصول “دانلود مقاله راهنمایی و توصیه های کاربردی جهت آغاز فعالیت پرورش شترمرغ  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

پرورش شترمرغ , آشنایی با پرورش شتر مرغ , همه چیز در مورد پرورش شترمرغ , شترمرغ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *