خانه / فنی و مهندسی / دانلود مقاله تولید SCP از متانول، راه حل بیوتکنولوژی برای معضل کمبود خوراک دام و طیور

دانلود مقاله تولید SCP از متانول، راه حل بیوتکنولوژی برای معضل کمبود خوراک دام و طیور

دانلود رایگان دانلود مقاله تولید SCP از متانول، راه حل بیوتکنولوژی برای معضل کمبود خوراک دام و طیور ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله تولید SCP از متانول، راه حل بیوتکنولوژی برای معضل کمبود خوراک دام و طیور “را از ایران فایل دانلود نمایید.

مشکل کمبود آب در سطح جهان و به تبع آن خشکسالی و از بین رفتن منابع طبیعی،‌ باعث شده است که کمبود علوفه و غذای دام، به یکی از مهمترین دغدغه‌های صنعت دامپروری بدل شود. بیوتکنولوژی می‌تواند با تولید پروتئین‌های افزودنی نظیر SCP، ضایعات غنی شده، اسیدهای آمینه و آنزیم‌های کمک‌هضم‌کننده و همچنین با طراحی و تهیه علوفه‌های بهتر با استفاده از تغییر ژنتیکی گیاهان و تعادل اسیدهای آمینه، نیازهای تغذیه‌ای دام و کمبودهای آن را برآورده سازد. متن زیر مروری کوتاه بر برخی روش‌های تولید پروتئین تکنولوژی یاخته (SCP) دارد که یکی از دستاوردهای بیوتکنولوژی در زمینه غذای دام و طیور است: تاریخچه تولید SCP از هیدروکربن‌های نفتی تولید SCP از متان تولید پروتئین تک یاخته (SCP) از متانول تاریخچه پروتئین تک‌یاخته (SCP) اصطلاحی پذیرفته شده برای توده سلولی میکروبی است که به عنوان غذای انسان و خوراک دام به کار می‌رود. این اصطلاح برای اولین بار در سال ۱۹۸۶ توسط پروفسور کارول ویلسون در انستیتو تکنولوژی ماساچوست (MIT)، به کار برده شد. این اصطلاح برای …

این محصول “دانلود مقاله تولید SCP از متانول، راه حل بیوتکنولوژی برای معضل کمبود خوراک دام و طیور  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود مقاله تولید SCP از متانول, راه حل بیوتکنولوژی برای معضل کمبود خوراک دام و طیور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *