خانه / فنی و مهندسی / دانلود مقاله توسعه ساختار کیفیت و پایداری آن در صنایع غذائی بر پایه فنون مهندسی کیفیت

دانلود مقاله توسعه ساختار کیفیت و پایداری آن در صنایع غذائی بر پایه فنون مهندسی کیفیت

دانلود رایگان دانلود مقاله توسعه ساختار کیفیت و پایداری آن در صنایع غذائی بر پایه فنون مهندسی کیفیت ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله توسعه ساختار کیفیت و پایداری آن در صنایع غذائی بر پایه فنون مهندسی کیفیت “را از ایران فایل دانلود نمایید.

سال ۱۹۸۰ زمانی که دکتر دمینگ روش بکارگیری ابزارهای آماری را در مدیریت و توسعه کیفیت به ژاپنی ها آموخت، نتایج درخشان آن باعث تمایل شرکتهای غربی در بکارگیری از این ابزارهای کیفیت ساز شد. در این میان شرکتهای اتومبیل سازی با بکار گیری در فرآیندهای مختلف کار، این ابزارها را از ابعاد مختلف توسعه داده و با بهره گیری صحیح از آن توانستند رویکردی نو، در راستای مشتری مداری به کیفیت داشته باشند. این ابزارها، که دیگر به فنون مهندسی کیفیت شهرت یافته بودند، کم و بیش توانستند جایگاهی مناسب در صنایع مختلف کسب نمایند. اما رشد آنها در بعضی از صنایع، از جمله صنایع غذائی کند بوده و به ندرت شاهد استفاده از آنها در صنایع فوق می باشیم، که علت آن را می توان در عواملی از جمله آشنا نبودن متخصصان این صنایع با توانمندیهای این ابزارها، نبود مراجع مرتبط و … اشاره نمود.در این مقاله ضمن بیان روش دریافت ندای مشتری جهت شناخت و برآورد ساختن نیاز وی در محصول غذایی لبنی به تشریح بخش کوچکی از روش پیاده سازی و مدیریت فنون مهندسی کیفیت در صنایع غذایی پرداخته می شود، شایان ذکر است که این فنون می توانند به عنوان راهکاری موثر …

این محصول “دانلود مقاله توسعه ساختار کیفیت و پایداری آن در صنایع غذائی بر پایه فنون مهندسی کیفیت  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود مقاله توسعه ساختار کیفیت و پایداری آن در صنایع غذائی بر پایه فنون مهندسی کیفیت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *