خانه / علوم انسانی / دانلود مقاله تحقیقی با موضوع آشنایی با موزه لوور.Doc
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله تحقیقی با موضوع آشنایی با موزه لوور.Doc

دانلود رایگان دانلود مقاله تحقیقی با موضوع آشنایی با موزه لوور.Doc ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله تحقیقی با موضوع آشنایی با موزه لوور.Doc “را از ایران فایل دانلود نمایید.


دانلود مقاله تحقیقی با موضوع  آشنایی با موزه لوور نوع فایل  :  Word  تعداد صفحات : ۱۰ فهرست محتوا   پیشگفتار موزه لوور در شهر پاریس در کشور فرانسه واقع شده،این موزه که از آن به عنوان بزرگترین موزه جهان یاد می کنند از سال ۱۷۹۳ تا کنون به عنوان موزه عمومی فعال است. تمرکز موزه‌ی لوور روی هنر، تاریخ بشر و فرهنگ است و آثار بسیاری در این زمینه‌ها در این موزه جای گرفته‌اند که از آن جمله‌اند. لوح حمورابی، تابلوی عذرای صخره‌ها، تابلوی مونالیزا اثر داوینچی… موزه لوور پیشینه مجموعه معتبرترین آثار موزه مجموعه هنر اسلامی اوج هنر اسلامی ایران» در موزه لوور فرانسه به نمایش گذاشته می‌شود منبع: …

این محصول “دانلود مقاله تحقیقی با موضوع آشنایی با موزه لوور.Doc  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *