خانه / فنی و مهندسی / دانلود مقاله بررسی توانايي روش اولترافيلتراسيون در صمغ گيري، رنگبري و تصفيه روغن خام كلزا

دانلود مقاله بررسی توانايي روش اولترافيلتراسيون در صمغ گيري، رنگبري و تصفيه روغن خام كلزا

دانلود رایگان دانلود مقاله بررسی توانايي روش اولترافيلتراسيون در صمغ گيري، رنگبري و تصفيه روغن خام كلزا ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله بررسی توانايي روش اولترافيلتراسيون در صمغ گيري، رنگبري و تصفيه روغن خام كلزا “را از ایران فایل دانلود نمایید.

فرآوري روغن هاي خوراکي با استفاده از فرآيندهاي غشايي در دو دهه اخير مورد توجه محققان و متخصصان صنعت روغن در كشورهاي پيشترفته قرار گرفته است. عليرغم پيشرفت هاي قابل توجه در زمينه هاي مهندسي و طراحي فرآيند، روشهاي فرآوري و کنترل کيفيت؛ متاسفانه اصول روغن کشي و فرآوري روغن در داخل كشور درطول چند دهه گذشته ثابت مانده و کماکان مشکلات مرسوم استخراج و فرآوري روغن ها از جمله مصرف بالاي انرژي، بازيابي حلال، مصرف زياد آب و مواد شيميايي ،…وجود دارند. بنابراين استفاده از تکنيک هاي مدرن به منظور جايگزيني جزئي يا كلي و يا تلفيق با روشهاي موجود کام ً لا ضروري به نظر مي رسد. در اين تحقيق،كارايي سيستم پايلوتي اولترافيلتراسيون از جنس پلي سولفون آميد و اندازه حفرات ۲۰ كيلودالتون در صمغ گيري، ۱ و ۲ بار، دما در / رنگبري و تصفيه روغن خام كلزا مورد ارزيابي قرار گرفت. متغيرهاي اين تحقيق شامل اختلاف فشار در دو س …

این محصول “دانلود مقاله بررسی توانايي روش اولترافيلتراسيون در صمغ گيري، رنگبري و تصفيه روغن خام كلزا  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود مقاله بررسی توانایی روش اولترافیلتراسیون در صمغ گیری, رنگبری و تصفیه روغن خام کلزا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *