خانه / فنی و مهندسی / دانلود مقاله بررسی تاثیرات سودمند مصرف فرآورده های لبنی عملگر در رژیمهای کاهش وزن

دانلود مقاله بررسی تاثیرات سودمند مصرف فرآورده های لبنی عملگر در رژیمهای کاهش وزن

دانلود رایگان دانلود مقاله بررسی تاثیرات سودمند مصرف فرآورده های لبنی عملگر در رژیمهای کاهش وزن ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله بررسی تاثیرات سودمند مصرف فرآورده های لبنی عملگر در رژیمهای کاهش وزن “را از ایران فایل دانلود نمایید.

 اخیراً چاقی بعنوان یک خطر سلامتی مهم، هم در جوامع غربی و هم در کشورهای در حال توسعه بروز یافته است . شیر نیز بعنوان یک غذای مغذی، در راس تحقیقات مربوط به کنترل وزن قرار گرفته است. شیر بدون چربی بدلیل حذف چربی بعنوان منبع اصلی انرژی از اهمیت بیشتری برخوردار است از طرف دیگر تاثیرات مفید مصرف کلسیم بر روی کاهش وزن و چربی بدن در مطالعات زیادی اثبات گردیده است که این امر از طریق دو مکانیزیم صورت می گیرد: ۱- کاهش جذب اسیدهای چرب ۲- تغییرات متابولیکی در آدیپوستیها که نتیجه این کاهش تشکیل چربی و افزایش تجزیه چربیهاست . همچنین در مطالعاتی نشان داده شده است که کلسیم رژیمی بر روی افزایش دفع چربی و کاهش انرژی قابل جذب موثرمی باشد نیز محصولات لبنی بر روی پایین آوردن اندیس گلایسیمیک رژیم مفید هستند وبه این طریق علاوه بر تسریع در روند کاهش وزن در جلوگیری از بروز چاقی و دیابت نوع دو نیز ثاثیرات سودمندی دارند. پروتئینهای شیر (که حاوی اسیدهای آمینه با زنجیره طولانی هستند ) به کاهش ضخامت بافت ماهیچه ای ، احساس سیری و خاصیت ترموژنیکی ( بیشتر از کربوهیدراتها) در طول دوره کاهش وزن، تاثیرگذار هستند. با …

این محصول “دانلود مقاله بررسی تاثیرات سودمند مصرف فرآورده های لبنی عملگر در رژیمهای کاهش وزن  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود مقاله بررسی تاثیرات سودمند مصرف فرآورده های لبنی عملگر در رژیمهای کاهش وزن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *