خانه / فنی و مهندسی / دانلود مقاله بررسی اثرات استفاده از گلوتن گندم بر توان تولیدی جوجه های گوشتی

دانلود مقاله بررسی اثرات استفاده از گلوتن گندم بر توان تولیدی جوجه های گوشتی

دانلود رایگان دانلود مقاله بررسی اثرات استفاده از گلوتن گندم بر توان تولیدی جوجه های گوشتی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله بررسی اثرات استفاده از گلوتن گندم بر توان تولیدی جوجه های گوشتی “را از ایران فایل دانلود نمایید.

گلوتن گندم پودری کرم رنگ با PH حدود ۸/۵ الی ۴/۶ است. از گلوتن گندم در صنایع نانوائی به خصوص در تولید نانهای فانتزی به طور وسیعی استفاده می شود . گلوتن گندم پودری کرم رنگ با PH حدود ۸/۵ الی ۴/۶ است. از گلوتن گندم در صنایع نانوائی به خصوص در تولید نانهای فانتزی به طور وسیعی استفاده می شود. همچنین در صنایع ماکارونی، تهیه سوسیس و کالباس، در تهیه غذای کودک و همچنین در صنعت چسب سازی به کار می رود. کشورهای پیشرفته از گلوتن گندم به عنوان پوشش حفاظتی تخم مرغ استفاده می کنند. گلوتن گندم به عنوان بیوپلیمر جایگزینی برای پلیمرهای سنتزی در صنعت استفاده می شود . در غذای ماهی به عنوان پلت چسبان از گلوتن گندم استفاده می شود . گلوتن گندم معمولاً حاوی ۸۰-۷۵ درصد پروتئین، رطوبت آن حداکثر ۸ درصد، میزان خاکستر درحد صفر و کمترین میزان فیبرخام را دارد. میزان جذب آب آن حداقل ۱۷۰ درصد …

این محصول “دانلود مقاله بررسی اثرات استفاده از گلوتن گندم بر توان تولیدی جوجه های گوشتی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود مقاله بررسی اثرات استفاده از گلوتن گندم بر توان تولیدی جوجه های گوشتی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *