خانه / علوم انسانی / دانلود مقاله اصلاح و نوسازی ساختار تجارت داخلی به ویژه در حیطه اصناف

دانلود مقاله اصلاح و نوسازی ساختار تجارت داخلی به ویژه در حیطه اصناف

دانلود رایگان دانلود مقاله اصلاح و نوسازی ساختار تجارت داخلی به ویژه در حیطه اصناف ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله اصلاح و نوسازی ساختار تجارت داخلی به ویژه در حیطه اصناف “را از ایران فایل دانلود نمایید.

  مشخصات این فایل عنوان: اصلاح و نوسازی ساختار تجارت داخلی به ویژه در حیطه اصناف فرمت فایل: word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۲۲ این مقاله درمورد اصلاح و نوسازی ساختار تجارت داخلی به ویژه در حیطه اصناف می باشد. خلاصه آنچه در مقاله اصلاح و نوسازی ساختار تجارت داخلی به ویژه در حیطه اصناف می خوانید :چالشها:به دنبال تصویب قانون مذکور در سال ۱۳۸۲، دستورالعمل نحوه فعالیت اشخاص حقیقی و حقوقی عرضه کننده کالا و خدمات خارجی در کشور نیز تصویب و مبنای عمل واحدهای اجرایی مربوط در وزارت متبوع قرار گرفت. از آن زمان به بعد ثبت ومستندسازی فعالیت واردکنندگان کالا به کشور به یکی از فعالیتهای اصلی این معاونت مبدل شد. بررسی و تحلیل روند اجرایی این فعالیت در طول یک سال گذشته موید ضرورت تداوم این فعالیت و اصلاح و بهبود ضوابط و رویه‌های جاری است. به نظرمی‌رسد الزامات و شرایط زمانی تنظیم دستورالعمل مربوطه موجب شده است تا دستورالعمل مذکور با چند مشکل عمده به شرح ذیل مواجه باشد:     الف) به نظر می رسد ضوابط موجود مبتنی بر پردازش و تحلیل اطلاعات واقعی حاکم بر فعالیتهای تجاری این ب …

این محصول “دانلود مقاله اصلاح و نوسازی ساختار تجارت داخلی به ویژه در حیطه اصناف  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تحقیق اصلاح و نوسازی ساختار تجارت داخلی در حیطه اصناف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *