خانه / نرم افزار های آماده / دانلود فایل سرت Cert گوشی سامسونگ A500M برای ترمیم شبکه و سریال با لینک مستقیم

دانلود فایل سرت Cert گوشی سامسونگ A500M برای ترمیم شبکه و سریال با لینک مستقیم

دانلود رایگان دانلود فایل سرت Cert گوشی سامسونگ A500M برای ترمیم شبکه و سریال با لینک مستقیم ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود فایل سرت Cert گوشی سامسونگ A500M برای ترمیم شبکه و سریال با لینک مستقیم “را از ایران فایل دانلود نمایید.

موضوع : دانلود فایل سرت Cert گوشی سامسونگ A500M برای ترمیم شبکه و سریال با لینک مستقیم تعدا فایل سرت موجود در این بسته :۱ تست شده و سالم  میتوانید فایل سرت این مدل گوشی را از طریق لینک مستقیم دانلود نمایید با تشکر گروه آدا فایل   توضیحاتی کوتاه در مورد فایل سرت  فایل Cert چیست ؟ تمامی مدل های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ سامسونگ سیستم امنیتی جدید برای Imei دارند. Cert به معنی مجوز و مخفف Certificate است که اطلاعات شبکه (Lock , Unlock) و سریال در این فایل است . قبل از استفاده از Cert نکات زیر را توجه کنید : برای رایت این فایل Cert باید ابتدا EFS دستگاه را ریست کنید و سپس فایل Cert رای بر روی دستگاه خود رایت کنید . در جواب نگرفتن با یک فایل فایل دیگری را تست کنید . فایل های Cert بر اساس Key ID است . مدل هایی که Key ID آنها یکسان باشد میتوانید از فایل Cert برای یک دیگر …

این محصول “دانلود فایل سرت Cert گوشی سامسونگ A500M برای ترمیم شبکه و سریال با لینک مستقیم  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

سامسونگ A500M ,فایل سرت , دانلود فایل سرت , مجموعه ای از فایل سرت , ترمیم شبکه و سریال , دانلود فایل سرت Cert,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *