خانه / برنامه نویسی ، سورس ، پروژه / دانلود سورس کد بازی دوز مبتنی بر الگوریتم MinMax هوش مصنوعی به زبان سی شارپ

دانلود سورس کد بازی دوز مبتنی بر الگوریتم MinMax هوش مصنوعی به زبان سی شارپ

دانلود رایگان دانلود سورس کد بازی دوز مبتنی بر الگوریتم MinMax هوش مصنوعی به زبان سی شارپ 

این محصول با ارزش “ دانلود سورس کد بازی دوز مبتنی بر الگوریتم MinMax هوش مصنوعی به زبان سی شارپ “را از ایران فایل دانلود نمایید.

دانلود کد برنامه نویسی بازی Tic-tac-toe (noughts and crosses or Xs and Os or Dooze)با استفاده از هوش مصنوعی مبتنی بر الگوریتم Min-Max   موضوع پروژه: سورس کد برنامه بازی ایکس او هوشمند بازی دو نفره ی کامپیوتر و انسان و فرم اپلیکیشن سی شارپ C# با استفاده از الگوریتم مینیماکس  مسیر یابی داخل شهری و بین شهری. زبان برنامه نویسی: Csharp سی شارپ محیط برنامه نویسی: Visual Studio توضیحات از ویکی پدیا : ایکس او (که در فارسی دوز – دووز -دوووز  هم نامیده می‌شود) یک بازی دو نفره‌است که به‌وسیله یک قلم و کاغذ انجام می‌شود. نام این بازی به دلیل علامت‌های X و O است که در طول بازی استفاده می‌شود. برای آغاز این بازی در یک صفحه جدولی با ۳ ردیف و ۳ ستون رسم می‌شود و هر یک از طرفین یکی از علامت‌های X یا O را انتخاب می‌کنند و تا انتهای بازی برای پر کردن خانه‌های جدول از آن استفاده می‌کنند. برای شروع بازی یکی از طرفین به قید قرعه علامت X یا O را که قبلاً انتخاب کرده در یکی از خانه‌های جدول ۹ خانه‌ای قرار می‌دهد. …

این محصول “دانلود سورس کد بازی دوز مبتنی بر الگوریتم MinMax هوش مصنوعی به زبان سی شارپ  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *