خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق کامل درمورد پیش نویس لایحۀ قانون حمایت از کودکان و نوجوانان
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود تحقیق کامل درمورد پیش نویس لایحۀ قانون حمایت از کودکان و نوجوانان

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد پیش نویس لایحۀ قانون حمایت از کودکان و نوجوانان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق کامل درمورد پیش نویس لایحۀ قانون حمایت از کودکان و نوجوانان “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب* فرمت فایل:Word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحه: ۲۷   پیش­نویس لایحۀ قانون حمایت از کودکان و نوجوانان فصل اول: کلیات و تعاریف ماده۱- کلیۀ اشخاصی که به سن هجده سال تمام شمسی نرسیده­اند؛ از حمایت­های مذکور در این قانون بهره­مند می­شوند. ماده ۲- اصطلاحات بکار رفته در این قانون به شرح زیر تعریف می گردد: بی ­توجهی و سهل انگاری نسبت به کودک و نوجوان: تقصیر در انجام تکالیفی از قبیل تأمین نیازهای اساسی و ضروری کودک و نوجوان یا موارد مربوط به حضانت، ولایت، قیمومت، وصایت، سرپرستی و تربیت آنان توسط هر یک از والدین، اولیا یا سرپرستان قانونی و با نظارت و مراقبت توسط هر شخصی که مراقبت از کودک و نوجوان بر عهدۀ او است. سوء رفتار: هرگونه فعل یا ترک فعل عمدی است که سلامت جسمی، روانی، اخلاقی و اجتماعی کودک و نوجوان را در معرض خطر و آسیب قرار دهد، از قبیل ضرب و جرح، محروم کردن غیر قانونی از آزادی های متعارف، سوء استفاده جنسی، توهین و تهدید نسبت به کودک یا نوجوان، یا قرار دادن او در شرایط سخت و غیر متعارف. بهره­کشی: بکارگیری غیر …

این محصول “دانلود تحقیق کامل درمورد پیش نویس لایحۀ قانون حمایت از کودکان و نوجوانان  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

لایحۀ قانون حمایت,کودکان و نوجوانان,دانلود تحقیق درمورد پیش نویس لایحۀ قانون حمایت از کودکان و نوجوانان,مقاله درباره لایحۀ قانون حمایت از ک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *