خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق مجموعه قوانین و مقررات شهر سازی از آغاز تا پایان سال ۱۳۷۸

دانلود تحقیق مجموعه قوانین و مقررات شهر سازی از آغاز تا پایان سال ۱۳۷۸

دانلود رایگان دانلود تحقیق مجموعه قوانین و مقررات شهر سازی از آغاز تا پایان سال ۱۳۷۸ ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق مجموعه قوانین و مقررات شهر سازی از آغاز تا پایان سال ۱۳۷۸ “را از ایران فایل دانلود نمایید.

  تعداد صفحات : ۱۷ صفحه       –       قالب بندی :  word                   ساخت شهر های جدید ( وزارت مسکن و شهرسازی )         از اساسنامه شرکت عمرات شهرهای جدید (۸۳) – 14/10/67 ماده ۴ – موضوع شرکت : مدیریت تهیه طرحهای شهر سازی ، معماری ، نقشه تفکیکی ، آماده سازی و سایر اقدامات اجرایی و ساختمانهای لازم برای ایجاد شهر های جدید در زمین تامین شده بر اساس بند ۲/۱ مصوبه ۱۰۸۲۳۸ مورخ ۲۰/۱۲/۶۴ هیات وزیران و یا از طریق خریداری و تملک طبق مقررات و قوانین جاری بر حسب مورد . حفظ حقوق و اعمال مالکیت دولت نسبت به اراضی متعلق به دولت در محدوده شهرهای جدید . مدیریت عملیات آماده سازی و احداث بنا و تأسیسات شهری و خدماتی و تولیدی و تجاری در شهر جدید . مدیریت بهره برداری و اداره تأسیسات ایجاد شده تا زمان تصدی سازمانهای ذیربط . انواع مشارکت با اشخاص حقیقی و تحیل وام از مؤسسات اعتباری و پولی و سیستم بانکی . عقد …

این محصول “دانلود تحقیق مجموعه قوانین و مقررات شهر سازی از آغاز تا پایان سال ۱۳۷۸  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مجموعه قوانین و مقررات شهر سازی از آغاز تا پایان سال ۱۳۷۸

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *