خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق حقوق و تکالیف زن از دیدگاه اسلام (استقلال مالى، اطاعت از شوهر)

دانلود تحقیق حقوق و تکالیف زن از دیدگاه اسلام (استقلال مالى، اطاعت از شوهر)

دانلود رایگان دانلود تحقیق حقوق و تکالیف زن از دیدگاه اسلام (استقلال مالى، اطاعت از شوهر) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق حقوق و تکالیف زن از دیدگاه اسلام (استقلال مالى، اطاعت از شوهر) “را از ایران فایل دانلود نمایید.

در این گفتار پس از توضیح برخى مفاهیم، اختیارات زن و شوهر را در مسائل مالى و چگونگى تامین هزینه خانواده بیان خواهیم نمود. الف) تبیین برخى مفاهیم حقوق کشورهاى مختلف در باره ارتباط مالى زن و شوهر دو نوع نظام مالى مهم دارد که حدود اختیارات هر یک از زوجین در تصرف و بهره‏بردارى از اموال و حقوق و تکالیف آنها را براى تامین هزینه زندگى تعیین مى‏کند که به طور اجمال به معرفى آن دو مى‏پردازیم.   1- رژیم استقلال مالى (جدایى اموال) استقلال مالى زوجین عبارت است از این که زن و شوهر پس از ازدواج (در دوران زندگى زناشویى) از دو دارایى ممتاز و جدا از هم برخوردارند. اموال زن و مرد دارایى مشترکى را تشکیل نمى‏دهند و زن پس از عقد نکاح در اداره، تنظیم و تصرف اموال و دارایى‏هاى سابق یا اموال مکتسبه در دوران زناشویى استقلال کامل دارد و مى‏تواند هر گونه عمل مادى و حقوقى را نسبت‏ب …

این محصول “دانلود تحقیق حقوق و تکالیف زن از دیدگاه اسلام (استقلال مالى، اطاعت از شوهر)  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود تحقیق حقوق و تکالیف زن از دیدگاه اسلام (استقلال مالی, اطاعت از شوهر)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *