خانه / علوم انسانی / دانلود تحقیق تعلیم و تربیت از دیدگاه امام خمینی (ره)

دانلود تحقیق تعلیم و تربیت از دیدگاه امام خمینی (ره)

دانلود رایگان دانلود تحقیق تعلیم و تربیت از دیدگاه امام خمینی (ره) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق تعلیم و تربیت از دیدگاه امام خمینی (ره) “را از ایران فایل دانلود نمایید.

تحقیق تعلیم و تربیت از دیدگاه امام خمینی (ره) در ۱۰ صفحه با فرمت ورد شامل بخش های زیر می باشد: چکیده تعلیم و تربیت در کلام امام خمینی ( ره ) مبانی تربیتی چیست ؟    انسان شناسی حضرت امام خمینی (ره) اصول تعلیم و تربیت از دیدگاه امام خمینی ( ره ) اما صورت های آن گوناگون روشهای تعلیم و تربیت . نتیجه گیری         چکیده : چنانچه تربیت اسلامی در بین ملت ما محقق بشود و همه قشرها اسلامی بشوند ، آسیب دیگری در این ملت محقق پیدا نخواهد کرد .                                  امام خمینی ( ره ) در تعلیم و تربیت اسلامی نقطه آغاز تعلیم و تربیت ، انسان است . و هدف نهایی تربیت، شکوفایی استعدادها و کیفیات  نظری به منظور تقرب به کمال مطلوب خداست که بایستی محور همه برنامه ها و اقدامات تربیتی قرار گیرد . بنابراین ما پرورش یافتگان وارث انبیاء هستیم و سابقه درخشان فرهنگی داریم ، جاده زندگی مان از کمربندی …

این محصول “دانلود تحقیق تعلیم و تربیت از دیدگاه امام خمینی (ره)  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

اصول تعلیم و تربیت از دیدگاه امام خمینی ( ره ), تحقیق تعلیم و تربیت از دیدگاه امام خمینی , انسان شناسی حضرت امام خمینی (ره)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *