سرخط خبرها
خانه / کارآفرینی ، طرح توجیهی / دانلود تحقیق بررسی میزان ATP در اسپرم مولدین نر ماهی کفال طلایی Mugil auratus

دانلود تحقیق بررسی میزان ATP در اسپرم مولدین نر ماهی کفال طلایی Mugil auratus

دانلود رایگان دانلود تحقیق بررسی میزان ATP در اسپرم مولدین نر ماهی کفال طلایی Mugil auratus ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق بررسی میزان ATP در اسپرم مولدین نر ماهی کفال طلایی Mugil auratus “را از ایران فایل دانلود نمایید.

چکیده:   کفال ماهیان دریای خزر یکی از مهمترین ماهیان شیلاتی این دریا می باشند.که پس از انتقال از دریای سیاه به دریای خزر، توانستند خود را بااکوسیستم این دریا مطاقبت دهند.    هدف از این تحقیق بررسی میزان ATP اسپرم ماهی کفال طلایی در شرایط  زمانی،دمایی و محلولهای تداوم بخش (Extender)  مختلف بوده است. بدین منظور میزان ATP اسپرمهای تازه نمونه گیری شده در دماهای مختلف      (°C12- 10،۲۰ -۱۸)، میزان  ATPاسپرمهای نگهداری شده دردماهای مختلف (°C 4،Room temperature ) به مدت ۶ ساعت، میزان ATP اسپرمهای نگهداری شده در محلولهای تداوم بخش (extender)مختلف (گلیسرول، محلول نمک ۷/۰% ، محلول نمک ۶۵/۰%) به مدت ۵ روز،  میزان ATP اسپرمهای نگهداری شده در همان شرایط به مدت ۱۰ روز، به روش فوق حساس بیولومینوسانس اندازه گیری گردید.    براساس آزمایشات انجام شده در این تحقیق، غلظت ATP اسپرمهای تازه نمونه گیری شده در دمای °C 12- 10، ۲۲/۷ ± 04/74درصد غلظت ATP اسپرمهای تازه نمونه گیری شده در دمای °C20- 18 بود.اسپرمهای …

این محصول “دانلود تحقیق بررسی میزان ATP در اسپرم مولدین نر ماهی کفال طلایی Mugil auratus  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود تحقیق بررسی میزان ATP در اسپرم مولدین نر ماهی کفال طلایی Mugil auratus

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *