خانه / علوم پزشکی / دانلود تحقیق بررسی اثر UDMA جدید سنتز شده بر روی خواص مکانیکی کامپوزیت دندانی

دانلود تحقیق بررسی اثر UDMA جدید سنتز شده بر روی خواص مکانیکی کامپوزیت دندانی

دانلود رایگان دانلود تحقیق بررسی اثر UDMA جدید سنتز شده بر روی خواص مکانیکی کامپوزیت دندانی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود تحقیق بررسی اثر UDMA جدید سنتز شده بر روی خواص مکانیکی کامپوزیت دندانی “را از ایران فایل دانلود نمایید.

با انجام این تحقیق به این سوال پاسخ داده می شود که آیا مونومر UDMA جدید می تواند خواص مکانیکی کامپوزیت ساخته شده از مونومرهای متداول (Bis-GMA / TEGDMA ) را بهبود بخشد. ۲- توانایی انجام این تحقیق، در پژوهشگاه پلیمرو پتروشیمی ایران از نظر تخصصی و پرسنلی کاملاً وجود داشت. ۳- با توجه به این که دوام ترمیمهای کامپوزیتی با خواص مکانیکی کامپوزیت­ها ارتباط مستقیم دارند، پیدایش یک ترکیب جدید کامپوزیت دندانی که بتواند این خواص را بالا ببرد، از جمله نیازها و اولویتها می باشد. امروزه پیدایش کامپوزیتی با مونومری متفاوت که خواص مکانیکی برتری نسبت به مونومرهای موجود داشته باشد به عنوان یک چالش در مواد دندانی در نظر گرفته می شود. ۴- ساخت این کامپوزیت آزمایشی بر اساس یک مونومر متفاوت و بررسی خواص مکانیکی آن در زمان محدود ( حدود ۳ ماه ) انجام پذیر بود. ۵- با توجه به اینکه در این طرح یک نوع مونومر کاملاً جدید مورد استفاده قرار گرفت که احتمالا می توانست تأثیرات مثبتی روی خواص کامپوزیت داشته باشد، میزان هزینه منظور شده برای طرح در مقابل نوآوری آن بسیار ناچیز بود. ۶- با توجه به تجربیات ارزشمندی که …

این محصول “دانلود تحقیق بررسی اثر UDMA جدید سنتز شده بر روی خواص مکانیکی کامپوزیت دندانی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود تحقیق بررسی اثر UDMA جدید سنتز شده بر روی خواص مکانیکی کامپوزیت دندانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *