خانه / اندروید / دانلود برنامه اندروید قفل گوشی با دسترسی به تماس و اسمس در حالت قفل
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود برنامه اندروید قفل گوشی با دسترسی به تماس و اسمس در حالت قفل

دانلود رایگان دانلود برنامه اندروید قفل گوشی با دسترسی به تماس و اسمس در حالت قفل ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود برنامه اندروید قفل گوشی با دسترسی به تماس و اسمس در حالت قفل “را از ایران فایل دانلود نمایید.

دانلود برنامه اندروید قفل گوشی با دسترسی به تماس و اسمس در حالت قفل

دانلود-برنامه-اندروید-قفل-گوشی-با-دسترسی-به-تماس-و-اسمس-در-حالت-قفلیک Screen Lock زیبا از شرکت مایکروسافت !به‌کمک این برنامه‌ی کاربردی  اعلانیه‌های پرکاربرد و پیام‌های کوتاه خود را بدون باز کردن قفل صفحه‌نمایش گوشی مشاهده کنید!اینبرنامه به کاربران امکان می‌دهد به مواردی از قبیلِ آیکون اپلیکیشن‌هایپرکاربرد خود، تماس‌های بی‌پاسخ، اعلانیه‌های تقویم و … سریعتر دسترسیپیدا کنند؛ فقط کافی‌است در صفحه‌ی اول، برنامه‌های مورد نظر خود را انتخابیا مخفی کنید.***تذکر: برای استفاده صحیح از این برنامه، ابتدا قفل فعلی صفحه‌نمایش خود راغیرفعال نمایید؛ سپس قفل صفحه‌نمایش این برنامه را فعال کنید.

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “دانلود برنامه اندروید قفل گوشی با دسترسی به تماس و اسمس در حالت قفل  “توسط پورتال  ایران فایل  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: ایران فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *