خانه / عمومی و آزاد / دانلود۲۹ جلسه صوتی سخنرانی بسیار زیبای استاد حورایی در رابطه با روانشناسی برکت-در این مجموعه استاد حورایی به تشریح بیش از ۲۰ عامل مهم می پردازد که زندگی شمارا بی برکت یا سرشار از برکت می سازد.

دانلود۲۹ جلسه صوتی سخنرانی بسیار زیبای استاد حورایی در رابطه با روانشناسی برکت-در این مجموعه استاد حورایی به تشریح بیش از ۲۰ عامل مهم می پردازد که زندگی شمارا بی برکت یا سرشار از برکت می سازد.

دانلود رایگان دانلود۲۹ جلسه صوتی سخنرانی بسیار زیبای استاد حورایی در رابطه با روانشناسی برکت-در این مجموعه استاد حورایی به تشریح بیش از ۲۰ عامل مهم می پردازد که زندگی شمارا بی برکت یا سرشار از برکت می سازد. ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود۲۹ جلسه صوتی سخنرانی بسیار زیبای استاد حورایی در رابطه با روانشناسی برکت-در این مجموعه استاد حورایی به تشریح بیش از ۲۰ عامل مهم می پردازد که زندگی شمارا بی برکت یا سرشار از برکت می سازد. “را از ایران فایل دانلود نمایید.

برکت گمشده امروز زندگی بشر است.امکانات مادی و غیر مادی انسان بیشتراز آن که سبب رشد و فایده و گوارایی و شیرینی باشد،اسباب سقوط،ضرر،ناگواری و تلخی میشود. عمرها ضایع می شود،وقت ها تلف می شود،ثروت ها در مسیر درست جریان نمی یابد و انرژی ها هدر می رود. این در حالی است که خود می دانیم گذشتگان ما زندگی شان بسیار پربارتر،مبارک تر و گواراتر از این بوده است. در این مجموعه استاد حورایی به تشریح بیش از ۲۰ عامل مهم می پردازد که زندگی شمارا بی برکت یا سرشار از برکت می سازد. نکته قابل توجه این که این مجموعه در دل خود حاوی نکات ارزشمندی درباره تربیت فرزند نیز می باشد. …

این محصول “دانلود۲۹ جلسه صوتی سخنرانی بسیار زیبای استاد حورایی در رابطه با روانشناسی برکت-در این مجموعه استاد حورایی به تشریح بیش از ۲۰ عامل مهم می پردازد که زندگی شمارا بی برکت یا سرشار از برکت می سازد.  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

برکت,استاد حورایی,روانشناسی,اسلامی,دورهمی,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *