خانه / علوم انسانی / خلاصه کتاب «شکوفایی علم در جهان اسلام:موانع و راهبردها» نوشته دکتر محمد عبدالسلام

خلاصه کتاب «شکوفایی علم در جهان اسلام:موانع و راهبردها» نوشته دکتر محمد عبدالسلام

دانلود رایگان خلاصه کتاب «شکوفایی علم در جهان اسلام:موانع و راهبردها» نوشته دکتر محمد عبدالسلام ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ خلاصه کتاب «شکوفایی علم در جهان اسلام:موانع و راهبردها» نوشته دکتر محمد عبدالسلام “را از ایران فایل دانلود نمایید.

بسم الله الرحمن الرحیم خلاصه کتاب «شکوفایی علم در جهان اسلام:موانع و راهبردها» قالب وورد، ۲۴ صفحه تحقیق درسی کلاس سمینار مسائل منطقه‌ای و جهانی فرهنگ و ارتباطات معرفی اجمالی کتاب: عبد السلام، محمد. (۱۳۸۷). شکوفایی علم در جهان اسلام: موانع و راهبردها. تهران: پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی و دانشگاه امام صادق (ع)-۲۱۲ صفحه. نویسنده: محمد عبدالسلام- دکترای فیزیک کمبریج-نظریه وحدت نیروهای طبیعی نوبل-مباحث سیاست و آموزش- موضوعاتی که از این کتاب می تواند در مورد مسائل منطقه ای و جهانی در فرهنگ و ارتباطات باشد: ۱- موضوع علم و توسعه، به این معنی که در جهان اسلام، چه نسبتی بین دنیا گرایی و دین گرایی به معنای مثبت کلمه وجود دارد و آیا باید تمام به توسعه تمام علوم پوزیتیویست غربی پرداخت یا مثلا چقدر از بودجه و وقت را صرف علوم دینی کرد؟ چه موانعی برای توسعه علوم دینی در کشورهای …

این محصول “خلاصه کتاب «شکوفایی علم در جهان اسلام:موانع و راهبردها» نوشته دکتر محمد عبدالسلام  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

کتاب, خلاصه کتاب, دکتر محمد عبدالسلام, علم, تولید علم, جهان اسلام, علوم انسانی اسلامی, فلسفه علم, علم دینی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *