خانه / عمومی و آزاد / جزوه آموزشی آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

جزوه آموزشی آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی

دانلود رایگان جزوه آموزشی آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ جزوه آموزشی آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


فرمت فایل : word ( قابل ویرایش) تعداد صفحات : ۳۵ صفحه                   معرفی و آشنایی اجمالی سازمان تامین‌اجتماعی        سازمان تامین‌اجتماعی یک سازمان بیمه‌گر اجتماعی است که پوشش دهنده کارگران حقوق بگیر و مزدی (به صورت اجباری) و صاحبان حرف و مشاغل آزاد (به صورت اختیاری) را در بر می‌گیرد. جمعیت تحت پوشش این سازمان بیش از ۱۱ میلیون نفر بیمه‌شده اصلی  وبیش از  2  میلیون نفر مستمری بگیر می باشد که با در نظر گرفتن خانواده بیمه‌شدگان  به بیش از ۳۴ میلیون نفر می‌رسد. سازمان تامین‌اجتماعی براساس قانون، یک نهاد عمومی غیردولتی است که عمده منابع مالی آن از محل حق‌بیمه‌ها با مشارکت کار فرما و  بیمه شده تامین می گردد  و متکی به منابع دولتی نیست و ب …

این محصول “جزوه آموزشی آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تامین اجتماعی,سازمان تامین اجتماعی,جزوه آموزشی تامین اجتماعی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *