خانه / zepo / تهیه مدل کسب و کار برای سیستم با استفاده از سیستم های اطلاعات مدیریت و پیاده سازی یک نمونه در سازمان

تهیه مدل کسب و کار برای سیستم با استفاده از سیستم های اطلاعات مدیریت و پیاده سازی یک نمونه در سازمان[ad_1]

» :: تهیه مدل کسب و کار برای سیستم با استفاده از سیستم های اطلاعات مدیریت و پیاده سازی یک نمونه در سازمان
http://3sot.zepo.ir/

دانلود پایان نامه تهیه مدل کسب و کار برای سیستم با استفاده از سیستم های اطلاعات مدیریت و پیاده سازی یک نمونه در سازمان

از آنجا که سیستم های کسب و کار ترکیبی از سه پدیده سیستم ، اطلاعات و مدیریت می‌باشند ما در ابتدا این موارد را بررسی خواهیم نمود به علت تأثیرات قابل توجه سیستم های اطلاعاتی بر روی سیستم های کسب و کار مبحث دیگر مقاله، در این زمینه می باشد.مطالعات محققین از نرخ بالای شکست پروژه های پیاده سازی سیستم های کسب و کار با استفاده از سیستم های اطلاعات مدیریت حکایت دارند. نرخ بالای شکست از یک سو و صرف هزینه و زمان بسیار بالا برای استقرار این سیستم ها در سازمان، ضرورت انجام مطالعات ارزیابی آمادگی را قبل از استقرار سیستم، جهت شناسایی نقاط ضعف سازمان ضروری می نماید. در این مقاله یک مدل ارزیابی آمادگی سازمانی استقرار سیستم کسب و کار با استفاده از سیستم های اطلاعات مدیریت ارائه شده است. با توجه به این که برای شناسایی حوزه‌های ضعف و قوت سازمان، باید شناخت خوبی از ابعاد سازمان داشته باشیم، از این رو در این مقاله از مدل SV مکینزی (استراتژی، ساختار، سیستمها، مهارتها، سبک مدیریتی، کارکنان و ارزشهای مشترک) برای ارزیابی آمادگی سازمانی استفاده شده است. بدین ترتیب حوزه های ضعف سازمان در هر کدام از ۷ بعد مدل مکینزی شناسایی شده و قبل از استقرار سیستم، طرح های آماده سازی برای پوشش آن نقاط ضعف مد نظر قرار خواهد گرفت. بعد از بررسی اجزای سیستم های کسب و کار به سیستم‌های اطلاعات مدیریت در حالت کلی پرداخته می‌شود. سیستم های پشتیبانی تصمیم، تأثیرات هوش مصنوعی و سیستم‌های خبره بر روی این سیستم‌ها دیگر مبحث مقاله می باشند. آخرین قسمت نتیجه گیری، همراه با ذکر بعضی نظرات در باب مزایا و معایب کنترل از طریق نرم افزار و گسترش آن در عصر اینفوکراسی یا اطلاع‌سالاری می باشد.

شما می توانید فصل اول این پروژه را از این لینک دانلود نمایید و در صورت رضایت موضوعی آن را خریداری نمایید.

۱۳۹۵/۰۷/۱۰


پایان نامه MIS , پیاده سازیMIS , سیستم های اطلاعات مدیریت , سیستم های اطلاعات مدیریت و پیاده سازی یک نمونه در سازمان , سیستم اطلاعات مدیریت، مدیریت سیستم های کسب و کار، سیستم های کسب کار، پیاده سازی،MIS , پایان نامه MIS , پیاده سازیMIS , سیستم های اطلاعات مدیریت , سیستم های اطلاعات مدیریت و پیاده سازی یک نمونه در سازمان , سیستم اطلاعات مدیریت , مدیریت سیستم های کسب و کار , سیستم های کسب کار , یاده سازی،MIS , پروژه های پیاده سازی سیستم های کسب و کار با استفاده از سیستم های اطلاعات مدیریت


تعداد صفحات : ۶۰ | فرمت : ورد |
[ad_2]


این محصول “تهیه مدل کسب و کار برای سیستم با استفاده از سیستم های اطلاعات مدیریت و پیاده سازی یک نمونه در سازمان “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک دانلود زیر مراجعه کنید
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *