خانه / جدیدترین ها / تماس گرفتن بدون افتادن شماره

تماس گرفتن بدون افتادن شماره

[ad_1]

خب خیلیها درباره زنگ زدن به گوشی یا خونه کسی بدون افتادن شماره چیزهایی شنیدید . اما این امکان فقط با همین کارت تلفن هایی که میفروشن امکان پذیره اما در اینجا ترفندی به شما آموزش داده میشه که شما با استفاده ازین ترفند میتونید به راحتی بدون هیچ نگرانی به هر کسی میخواهیید زنگ بزنید بدون اینکه شماره شما مشخص بشه .

کاملا رایگان و بی خطر این روش ۱۰۰% روی سیمکارتهای همراه اول /کلیه خطوط / تست شده و جواب میده و فقط ۲۰ درصد روی سیمکارتهای ایرانسل جواب میده آموزش ترفند این ترفند بسیار ساده می باشد و فقط کاری که شما لازم است انجام دهید به شکل زیر است :

این ترفند بر روی خطهای همراه اول ۰۹۱۲ و ۰۹۱۹ و دیگر خطوط کاملا جواب میده و ۱۰۰% تضمینیست.و خطهای ایرانسل که گاهی این ترفند را قبول می کنند. شما با این ترفند میتونید به تمامی خط ها و شماره تلفن ها زنگ بزنید

برای این کار ابتدا شماره ۰۲۱۲۳۹۷۹ را گرفته و شماره شخص مورد نظر را ادامه همین شماره وارد میکنید و تماس میگیرید – دکمه سبز در همه گوشی ها رو میزنید – به عنوان مثال شماره دوست من ۰۹۱۲ و ۰۹۳۵۰۰۰۰۰۰۰هستش به این صورت شماره گیری میکنم :

۰۲۱۲۳۹۷۹۰۹۳۵۰۰۰۰۰۰۰

در صورتی که شماره گیری کردید دیدید صدای ناهنجاری مثل لحظه وصل شدن به اینترنت با تلفن شنیدید قطع کنید و دوباره شماره گیری کنید و شماره ی مورد نظری که برای دوستتون بجای شماره شما میوفته شماره ۰۲۱۲۳۹۷۹ هست که اصلا این شماره وجود نداره.

[ad_2]

این محصول “تماس گرفتن بدون افتادن شماره “توسط پورتال ایران فایل از فروشگاه های مختلف جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *