سرخط خبرها
خانه / علوم انسانی / تعیین نسبت تربیت اسلامی با ساحت های شش گانه ساحت اعتقادی، عبادی و اخلاقی

تعیین نسبت تربیت اسلامی با ساحت های شش گانه ساحت اعتقادی، عبادی و اخلاقی

دانلود رایگان تعیین نسبت تربیت اسلامی با ساحت های شش گانه ساحت اعتقادی، عبادی و اخلاقی 

این محصول با ارزش “ تعیین نسبت تربیت اسلامی با ساحت های شش گانه ساحت اعتقادی، عبادی و اخلاقی “را از ایران فایل دانلود نمایید.

گرد اوری شده در ۲۶ صفحه با فرمت ورد قابل ویرایش چکیده سند تحول بنیادین با هدف تحولی زیر بنایی در آموزش و پرورش بدلیل عدم ابتناء سیستم آموزش و پرورش بر فلسفه تعلیم و تربیت اسلامی و برای نیل به اهدافی از جمله تربیت اسلامی و باور عمیق به اسلام و اندیشه ها و ارزش های والا و در نهایت دستیابی به چشم‌انداز و اهداف تعلیم و تربیت در افق ۱۴۰۴طراحی شده است . از آنجا که متفکرین اسلام، اصول و مبانی اندیشه‌های عقلی خود را با مبانی دینی قرآن و سنت تطبیق داده اند و هدف نهایی سند تحول بنیادین نیز دستیابی به پرورش یافتگانی با شایستگی ها و توانمندی های اعتقادی بر مبنای فلسفه تعلیم و تربیت اسلامی است، لذا مقایسه و تطبیق دوباره ساحت های شش گانه سند تحول بنیادین با تربیت اسلامی، اصلاح خلاء های احتمالی و در نهایت تقویت بنیان های نظری سند خواهد شد. در این راستا پژوهش حاضر به بررسی و تعیین نسبت تربیت اسلامی با ساحت های شش گانه تعلیم و تربیت و سند تحول بنیادین می پردازد. در سند تحول بنیادین تربیت به معنای” فرایند تعاملی زمینه ساز تکوین و تعالی پیوسته ی هویت متربیان، به صورتی یکپارچه و مبتنی بر نظام …

این محصول “تعیین نسبت تربیت اسلامی با ساحت های شش گانه ساحت اعتقادی، عبادی و اخلاقی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *