سرخط خبرها
خانه / علوم انسانی / تعیین الزامات بر اساس مبانی نظری در زیر نظام های شش گانه سند تحول بنیادین

تعیین الزامات بر اساس مبانی نظری در زیر نظام های شش گانه سند تحول بنیادین

دانلود رایگان تعیین الزامات بر اساس مبانی نظری در زیر نظام های شش گانه سند تحول بنیادین 

این محصول با ارزش “ تعیین الزامات بر اساس مبانی نظری در زیر نظام های شش گانه سند تحول بنیادین “را از ایران فایل دانلود نمایید.

گرد آوری شده در ۲۱ صفحه با فرمت ورد قابل ویرایش چکیده همانگونه که واقفیم سند تحول بنیادین یک سند متقن است و اگر برنامه زیرنظام‌های سند که همان لایه برنامه‌ای است به خوبی تدوین نشود،‌اجرای سند تحول بنیادین از انسجام درونی و بیرونی لازم برخودار نخواهد بود.در حال حاضر تحول بنیادین در آموزش و پرورش را شامل سه لایه می‌دانیم: «لایه نظری، لایه برنامه‌ای و لایه عملیاتی- اجرایی». لایه نظری همان چیزی است که تحت عنوان «مبانی نظری سند تحول بنیادین و سند تحول بنیادین»از آن یاد می‌کنیم که این کار انجام شده است. در لایه برنامه‌ای، تدوین برنامه زیر نظام‌ها مدنظر بوده که در مرحله تدوین است و در لایه اجرایی هم برنامه‌های اجرایی تهیه و اجرا خواهد شد. آموزش و پرورش به تنهایی نمی‌‌تواند تحول بنیادین را محقق کند بلکه لازم است عوامل سهیم و موثر برون سازمانی برای پیاده سازی و اجرای بهینه برنامه زیر نظام‌ها مشخص شوند و با توجه به میزان تاثیر، شدت تاثیر و گستره تاثیر این عوامل،‌روش و سهم آنان در اجرای برنامه‌ها تعیی …

این محصول “تعیین الزامات بر اساس مبانی نظری در زیر نظام های شش گانه سند تحول بنیادین  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *