خانه / فنی و مهندسی / تحلیل و طراحی سیستم مدیریتی آزمایشگاه های دانشگاه (با متدولوژی RUP) – فایل Word

تحلیل و طراحی سیستم مدیریتی آزمایشگاه های دانشگاه (با متدولوژی RUP) – فایل Word

دانلود رایگان تحلیل و طراحی سیستم مدیریتی آزمایشگاه های دانشگاه (با متدولوژی RUP) – فایل Word ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحلیل و طراحی سیستم مدیریتی آزمایشگاه های دانشگاه (با متدولوژی RUP) – فایل Word “را از ایران فایل دانلود نمایید.

myUniversity یک دانشگاه بزرگی است که رشته های زیادی به خصوص رشته های فنی و مهندسی در این دانشگاه  وجود دارد.دراین دانشگاه به تعداد رشته ها آزمایشگاه های تخصصی وجود دارد که هر چند سال یکبار رشته های جدیدی به دانشگاه اضافه می شود در نتیجه تعداد آزماسشگاه ها هم زیاد می شود بنابراین مدیریت آزمایشگاه توسط مدیر آزمایشگاه تا اندازه ای مشکل شده است . بیایید نگاهی به سیستم کنونی آزمایشگا های دانشگاه داشته با شیم تا دلایل این که دانشگاه در ارائه گزارش دقیق به رئیس یا دانشجو و حساب های مالی دانشگاه با مشکل مواجه شده است را بشناسیم . در ابتدا مدیر آزمایشگاه به تعداد آزمایشگا های موجود دفتر چه هایی را آماده می کند که در آنها مشخصات اجناسی که وارد آزمایشگاه می شوند از قبیل نام جنس،قیمت،تاریخ ورود و … را ثبت می کند .حال استاد یا دانشجو به مدیر آزمایشگاه رجوع می کند و از او جنسی را درخواست می کن …

این محصول “تحلیل و طراحی سیستم مدیریتی آزمایشگاه های دانشگاه (با متدولوژی RUP) – فایل Word  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تحلیل و طراحی سیستم,تحلیل و طراحی سیستم مدیریتی آزمایشگاه های دانشگاه,متدولوژی RUP

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *