خانه / فنی و مهندسی / تحقیق و پاورپوینت یک الگوریتم انتقال داده ها برای سیستم محاسبات توزیع شده

تحقیق و پاورپوینت یک الگوریتم انتقال داده ها برای سیستم محاسبات توزیع شده

دانلود رایگان تحقیق و پاورپوینت یک الگوریتم انتقال داده ها برای سیستم محاسبات توزیع شده ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق و پاورپوینت یک الگوریتم انتقال داده ها برای سیستم محاسبات توزیع شده “را از ایران فایل دانلود نمایید.

تحقیق و پاورپوینت یک الگوریتم انتقال داده ها برای سیستم محاسبات توزیع شده  یک تحقیق جامع و کامل در مورد انتقال داده و سیستم های توزیع شده است که در این تحقیق بر اساس حداکثر جریان انتقال داده ها در سیستم های محاسبات توزیع شده صورت می پذیرد. برخی عناوین این تحقیق شامل: نگاشت کاهش Map Reduce – HADOOP- ایجاد شبکه جریان – بهینه سازی و … است. این تحقیق برگرفته از ترجمه کامل یک مقاله مربوط به سال ۲۰۱۵ Springer است. پس کاملا معتبر و به روز است. نام مقاله ای که ترجمه شده که در اینترنت موجود است:  A data transmission algorithm for distributed computing system based on maximum flow این بسته شامل: تحقیق اصلی در فایل word در 36 صفحه کاملاً مرتب و دقیق ۱ فایل انگلیسی مقاله معتبر  که کامل ترجمه شده و در تحقیق از آن استفاده کامل شده است. فایل پاورپوینت آماده برای ارائه ۲۶ اسلاید که آماده ارائه بود و تمامی اسلایدها افکت انیمیشن دارند. ۸۰ درصد از اسلایدها عکس کاملا مرتبط نیز دارند. این تحقیق و پاورپوینت برای رشته کامپیوتر و درس‌های&nb …

این محصول “تحقیق و پاورپوینت یک الگوریتم انتقال داده ها برای سیستم محاسبات توزیع شده  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

الگوریتم انتقال داده , بهبود محاسبات توزیع شده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *