خانه / علوم انسانی / تحقیق و مقاله -سبک زندگی شهداء محراب آذربایجان(با محوریت رفتار های اجتماعی)

تحقیق و مقاله -سبک زندگی شهداء محراب آذربایجان(با محوریت رفتار های اجتماعی)

دانلود رایگان تحقیق و مقاله -سبک زندگی شهداء محراب آذربایجان(با محوریت رفتار های اجتماعی) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق و مقاله -سبک زندگی شهداء محراب آذربایجان(با محوریت رفتار های اجتماعی) “را از ایران فایل دانلود نمایید.

تعداد صفحات : 12 فرمت : word چکیده : شهداء محراب آذربایجان از جمله علماء عامل  زمان خود بوده و از بزرگمردان انقلاب اسلامی ایران می باشند. در مطالعه زندگانی ایشان نکات خیلی جالب و مهمی استفاده می شود که نشان از عمق علم آمیخته با عمل ، تقوا و عشق ایشان نسبت به مسائل دینی و انقلابی است و لذاست که سبک زندگی شهداء والا مقام محراب آذربایجان زبانزد عام و خاص است. در این مقاله، سبک زندگی ، بخش رفتارهای اجتماعی این بزرگواران مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. در مورد رفتار های اجتماعی این بزرگواران می توان به  رفتار اجتماعی ایشان با جوانان ، تواضع این بزرگواران در برخوردهای اجتماعی و زندگی خود در اجتماع ، ساده زیستی ایشان در زندگی فردی و اجتماعی ، عکس العمل ایشان نسبت به مسائل اجتماعی دین اسلام (غیرت دینی) ، چگونگی برخورد ایشان با افراد بی بند و بار، توهین کننده و…(عفو و بزرگواری ایشان در زندگی اجتماعی) و رعایت کامل قوانین ، الزام عملی این بزرگواران به قانون و عدم تخلف ایشان از قوانین واضعه و برخورد ایشان با متخلف از قوانین اشاره کرد. …

این محصول “تحقیق و مقاله -سبک زندگی شهداء محراب آذربایجان(با محوریت رفتار های اجتماعی)  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

سبک زندگی شهدا محراب آذربایجان(با محوریت رفتار های اجتماعی)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *