خانه / علوم انسانی / تحقیق نظام مدیریت مبتنی بر عملکرد در اورژانس بیمارستان ضیاییان ۲۸ ص – ورد

تحقیق نظام مدیریت مبتنی بر عملکرد در اورژانس بیمارستان ضیاییان ۲۸ ص – ورد

دانلود رایگان تحقیق نظام مدیریت مبتنی بر عملکرد در اورژانس بیمارستان ضیاییان ۲۸ ص – ورد ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق نظام مدیریت مبتنی بر عملکرد در اورژانس بیمارستان ضیاییان ۲۸ ص – ورد “را از ایران فایل دانلود نمایید.

خلاصه :  مقدمه : با توجه به تاکیدی که در سالهای اخیر بر مدیریت مبتنی بر شواهد شده است و یکی از روشهای نوین مدیریتی، مدیریت مبتنی بر عملکرد است، هدف این مطالعه برقراری سیستمی اولیه از مدیریت مبتنی بر عملکرد در بخش اورژانس بیمارستان ضیائیان بود. روش اجرا : استقرار نظام مدیریت مبتنی بر علمکرد در اورژانس بیمارستان ضیاییان شامل گامها ۶ گانه است : ۱)  تعیین رسالت و اهداف سازمان ، ۲)  نظام یکپارچه سنجش عملکرد: ۳) پاسخگویی در مقابل عملکرد ، ۴) جمع­آوری داده های عملکرد ، ۵) تحلیل، بررسی و گزارش ­ دهی داده­ها عملکرد ، ۶) استفاده از اطلاعات عملکرد در بهبود سازمان . نتایج : تاخیر در ارائه خدمات نوارقلب، عکسبرداری، آزمایشات و مشاوره تخصصی در ساعات شلوغ اورژانس (۲۰ الی ۲۴) وجود داشت. میزان رضایت بیماران از ارائه خدمات در ساعات خلوت اورژانس (۱۴ الی ۲۰) کمتر بود …

این محصول “تحقیق نظام مدیریت مبتنی بر عملکرد در اورژانس بیمارستان ضیاییان ۲۸ ص – ورد  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

نظام مدیریت مبتنی بر عملکرد در اورژانس بیمارستان ضیاییان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *