خانه / عمومی و آزاد / تحقیق در مورد روند رشد فن‌آوری در موتورهای دیزلی، بنزینی و موضوع گاز سوز

تحقیق در مورد روند رشد فن‌آوری در موتورهای دیزلی، بنزینی و موضوع گاز سوز

دانلود رایگان تحقیق در مورد روند رشد فن‌آوری در موتورهای دیزلی، بنزینی و موضوع گاز سوز 

این محصول با ارزش “ تحقیق در مورد روند رشد فن‌آوری در موتورهای دیزلی، بنزینی و موضوع گاز سوز “را از ایران فایل دانلود نمایید.

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: ۴۰   روند رشد فن آوری در موتورهای دیزلی و بنزینی و موضوع گاز سوز چکیده: محدودیت های اعمال شده از طرف سازمانهای زیست محیطی، تدوین قوانین و استانداردهای جدید در کنترل میزان آلاینده های خروجی از موتورهای بنزینی و دیزلی موجب شده فن آوری موتورهای دیزلی و بنزینی به سوی سیستم های تغذیه و احتراق پیشرفته پاشیدن سوخت و احتراق با کنترل ECU گرایش یابد. این حرکت علاوه بر دستاوردهای چشم گیر زیست محیطی موجب رضایت دارندگان اتومبیل و دستیابی به شتاب و قدرت برتر و بهره برداری اقتصادی تر از نظر مصرف سوخت شده است. طبق آخرین گزارشهای دریافتی از مراکز تحقیقاتی و کارخانه های سازنده خودروها، برنامه زمان بندی برای دستیابی به آلودگی در حدود صفر تا سال ۲۰۱۰ به طور جدی پیگیری شده و هم اکنون موتورهای بنزینی و دیزلی مرحله استاندارد EURO II را پشت سرگذاشته و تولیدات را به سطح استاندارد EURO III رسانده اند. موضوع به کارگیری سوختهای همگام با رشد فن آوری طراحی و تولید موتورهای پیشرفته همچنان پیگیری، و تطبیق فن آوری سوختهای …

این محصول “تحقیق در مورد روند رشد فن‌آوری در موتورهای دیزلی، بنزینی و موضوع گاز سوز  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *